Predaj a servis registračných pokladníc B - Kancelária | moja Bystrica
 
moja Bystrica - informačný portál, zoznam firiem
Kancelária v Banskej Bystrici - magazín moja Bystrica
hľadať: 
 

Predaj a servis registračných pokladníc BELLUCK Banská Bystrica

dátum pridania: 12.01.16-12:02

Firma BELLUCK Banská Bystrica je obchodno – servisná spoločnosť so zameraním na oblasť registračných pokladníc a výpočtovej techniky. Okrem predaja a servisu vykonávame aj fiškalizáciu registračných pokladníc.

BELLUCK Banská Bystrica

Povinnosť používať elektornickú registračnú pokladnicu majú od 1. januára 2012 všetci podnikatelia, sú povinní uplatňovať postup podľa zákona č. 289/2008 Z.z. o používaní elektronickej registračnej pokladnice v znení neskorších predpisov. Pokladnica už musí spĺňať požiadavky ustanovené týmto zákonom o ERP.

Belluck registračné pokladnice

Zákon o ERP sa vzťahuje na podnikateľa, ktorý predáva tovar alebo poskytuje služby, zoznam ktorých je taxatívne vymedzený v prílohe č. 1 zákona o ERP, pričom tržby z predaja tovaru alebo z poskytnutia služby prijíma v hotovosti alebo inými platobnými prostriedkami nahrádzajúcimi hotovosť.

belluck banská bystrica

Firma BELLUCK Banská Bystrica Vám poskytne poradentvo pri výbere a kúpe registračných pokladníc, tlačiarní a komponentov POS.

Registračné pokladnice

V sortimente firmy BELLUCK Banská Bystrica nájdete registračné pokladnice značky Datecs:

  • Registračná pokladnica DP-50 F - fiškálna pokladnica Datecs DP-50 podľa zákona 289/2008 Z.z  je malá, ľahká a prenosná registračná pokladnica so zabudovanou batériou, ktorá na jedno nabitie vydrží až 80000 riadkov. Je určená predovšetkým pre mobilný a stánkový predaj

belluck banská bystrica

  • Registračná pokladnica DP-50 F/R - fiškálna pokladnica Datecs DP-50 podľa zákona 289/2008 Z.z  je malá, ľahká a prenosná registračná pokladnica so zabudovanou batériou, ktorá na jedno nabitie vydrží až 80000 riadkov. Pokladnica má v sebe zabudované čítacie zariadenie, ktoré umožňuje stiahnúť elektornický žurnál bez použitia počítača. Je určená predovšetkým pre mobilný a stánkový predaj

belluck banská bystricabelluck banská bystrica

  • Registračná pokladnica MP-55 B/F - fiškálna pokladnica Datecs MP-55 podľa zákona 289/2008 Z.z  je malá, výkonná prenosná registračná pokladnica s prehľadnou tlačidlovou klávesnicou a zákazníckym displejom. Vhodná na stánkový predaj a do prevádzok služieb všetkého druhu

  • Registračná pokladnica MP-55 L/F - fiškálna pokladnica Datecs MP-55L podľa zákona 289/2008 Z.z je univerzálna prenosná registračná pokladnica s prehľadnou klávesnicou, zákazníckym displejom a s možnosťou pripojenia PC, snímača čiarového kódu, váhy či pokladničnej zásuvky. Vhodná do menších predajní a prevádzok služieb všetkého druhu

Registračné tlačiarne a komponenty POS

Firma BELLUCK Banská Bystrica Vám ponúka aj veľký výber kvalitných registračných tlačiarní a komponentov POS. Nájdete u nás vysokorýchlostné a spoľahlivé atramentové aj ihličkové tlačiarne s fiskálnym modulom vhodné pre prevádzky všetkého druhu.

belluck banská bystrica

Ďalej Vám ponúkame možnosť nákupu komponentov POS ako sú klávesnice, pokladničné zásuvky, monitory, scanery a zákaznícke displeje.

Predaj a servis registračných pokladníc BELLUCK Banská Bystrica

Sitnianska 19, 974 11 Banská Bystrica

Mob.: +421 905 824 175
Tel.: +421 48 417 03 03
E-mail: belluck@belluck.sk

www.belluck.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok