DETECT INFO - detektívna kancelária Banská Bystrica - profesionálne služby so zárukou diskrétnosti

dátum: 04.12.20-03:31

Hľadáte niekoho, kto by Vám bol ochotný ponúknuť odborné a profesionálne detektívne služby? Niekoho, kto je diskrétny v akejkoľvek situácii? Spoločnosť DETECT INFO - detektívna kancelária Banská Bystrica Vám dokáže toto všetko zaručiť.

Služby na profesionálnej úrovni

Spoločnosť DETECT INFO - detektívna kancelária, ponúka detektívne služby fyzickým osobám, právnickým osobám, advokátskym kanceláriám, exekútorom, finančným a leasingovým spoločnostiam, poisťovniam a všetkým klientom, ktorí potrebujú komplexné bezpečnostné a detektívne služby na profesionálnej úrovni s dôrazom na zachovanie úplnej diskrétnosti.

detect info detektivna kancelaria banska bystrica

Diskrétni a profesionálni pracovníci

Konečne máte možnosť aktívne riešiť svoj občiansko-právny, obchodno-právny, či trestno-právny problém prostredníctvom profesionálne pripravených, právnicky vzdelaných a systém dokonale z vlastnej praxe poznajúcich pracovníkov našej spoločnosti DETECT INFO - detektívna kancelária Banská Bystrica. Naši odborníci sú Vám k dispozícii 24 hodín denne a zaručia Vám maximálnu diskrétnosť. Naša detektívna kancelária je držiteľom licencie na poskytovanie poradenstva a odbornej prípravy na výkon strážnej i detektívnej služby.

detect info detektivna kancelaria banska bystrica

Naše služby

Ponuka našich služieb je široká a je upravená zákonom č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti. Tento definuje jednotlivé druhy detektívnej služby ako: 

Detektívne úkony a právne postupy vykonávame tak, aby sme plne hájili záujmy klienta. Klient s nami konzultuje rozsah a druh vykonávaných úkonov systémom "my navrhneme, vy si vyberiete".

detect info detektivna kancelaria banska bystrica

 

DETECT INFO - detektívna kancelária Banská Bystrica

Medený Hámor 15, 974 01, Banská Bystrica 1
Tel.: +421 911 525 771
E-mail: detect@detect-info.sk, dfrco@detect-info.sk

www.detect-info.sk