Kúpele Brusno - Znovuzrodenie tela i duše

dátum: 18.07.19-09:04

Kúpelene Brusno spolu s liečebným domom Poľana a krásnou okolitou prírodou s minerálnymi prameňmi vám ponúka relax, oddych, zdravotné procedúry, masáže, rehabilitácie a zážitky, ktoré pomôžu uzdraviť sa nie len vášmu telu, ale aj psychike.


Kúpele Brusno ležia v údolí Slovenského Rudohoria na severovýchod od Banskej Bystrice, na severných svahoch Vepra, v ústí doliny zvanej Peklo, v nadmorskej výške 424 m. Najväčšou pýchou našich kúpeľov je čistý vzduch, nerušené ticho, krásna okolitá príroda, v ktorej človek zabudne na každodenné starosti a naplno si užije chvíle pokoja a oddychu. Z kúpeľov je pekný výhľad nielen na okolité hory, ale aj na končiare Nízkych Tatier, hlavne na dominantnú Prašivú s najvyšším vrchom Veľká Chochuľa v nadmorskej výške 1753 m. Profesionálne služby a kvalifikovaný tím pracovníkov „pod jednou strechou“ Vám zabezpečí príjemne strávený pobyt.

LD polana

Ubytovanie je kompletne rekonštruované a k dispozícii je 42 jednolôžkových izieb s prístelkou, 79 dvojlôžkových izieb, 3 bezbariérové izby a 4 apartmány. V každej z nich je samostatné sociálne zariadenie s vaňou alebo sprchovým kútom, signalizačné zariadenie, televízny prijímač so satelitným príjmom, rádio, telefón, chladnička s minibarom, trezor a pripojenie na internet. Každá izba má balkón s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Na prízemí je vstupná hala s recepciou a reštauračným zariadením. V LD Poľana sa nachádzajú vhodné priestory pre konferencie, školenia a semináre.

izba brusno  apartman brusno kupele

Naše kúpele ponúkajú liečbu chorôb obehového, tráviaceho ústrojenstva, poruchy látkovej výmeny a žliaz, neurologického ústrojenstva, pohybového ústrojenstva alebo chorôb z povolania. Našim hosťom a pacientom poskytneme vstupnú zdravotnú prehlliadku a množstvo procedúr. U nás môžete navštíviť mnohé bazény, masáže, sauny, kúpele, zábaly, výrivé vane. Ponúkame liečebú rehabilitáciu, liečebný telocvik, elektroliečbu aj termoterapiu. Relax/Wellness služby obsahujú cvičenie v bazéne, rehabilitačné plávanie, liečebný telocvik, elektroliečbu, rôzne kúpele - perličkový, šliapací, vaňový, vírivý, na končatiny, podvodnú masáž, masáž klasickú, reflexnú, japonskú, medovú detoxikačnú masáž, termoterapiu, ktorá zahŕňa parafínové zábaly a rašelinový zábal. ďalšími procedúrami sú diétna liečba, plynové injekcie s aplikáciou CO2, oxygenoterapia, fínska sauna či parný kúpeľ. Liečebnou vodou v kúpeloch sú minerálne pramene. Využite teda aj pramene prírodných liečivých minerálnych vôd - Ondrej, Ludvik, Paula, Ďumbier.

relax vane

masaze brusno vane brusno

bazeny brusno

Nezabúdame na vás ani čo sa týka kvalitnej stravy. V našej reštaurácii aj pizzérii varia len vynikajúci kuchári. Po dohode s personálom vám vypracujeme aj špeciálny diétny plán. Môžete sa na nás obrátiť so všetkými vašimi zdravotnými problémami alebo keď ste vegetarián, či celiatik. Naša strava je bohatá na vitamíny a minerály. Raňajky podávame formou bufetových stolov, obedy a večere si vyberáte z našeho pestrého jedálnička.

restauracia brusno pizzeria brusno

 


Kúpele Brusno, a.s. – Liečebný dom Poľana 

Kúpeľná 1/2, 976 62 Brusno

048/ 43 11 511

Viac fotografií a informácií o ubytovaní môžete nájsť na našej webovej stránke www.kupelebrusno.sk.

Každý deň 24hod denne

Sledujte nás aj na facebooku.

Tešíme sa na vašu návštevu!