Preprava nadrozmerných balíkov s DHL nie je problém

dátum: 28.01.23-21:46

Už sa vám stalo, že ste potrebovali bezpečne a podľa možnosti čo najrýchlejšie doručiť zásielku väčších rozmerov? Či išlo o nábytok, krabice s oblečením, detskou výbavou, elektroniku, alebo súčiastky, hľadali ste ekonomické a praktické riešenie, no najmä istotu, že sa váš balík doručí na profesionálnej úrovni a bez poškodenia. U prepravcu DHL sa na bezchybné doručenie môžete vždy spoľahnúť.

Odosielajte v rámci Slovenska a aj za jeho hranice

Nadrozmerné balíky nemusia putovať do rúk konečného adresáta len na Slovensku. Koľkí máme rodinu či známych za hranicami našej krajiny? Potreba odoslať balík do zahraničia sa môže vyskytnúť aj v prípade, že spolupracujeme so zahraničnou firmou. Dodávky tovaru na expresnej úrovni či výrobných súčiastok sú neoddeliteľnou súčasťou života každej firmy. Balíky nemusia cestovať len po cestách, môžu za konečným adresátom aj poletieť. Lietadlá DHL Express sú schopné doručiť balíky až do hmotnosti 3-tisíc kilogramov. Komfortne doručíte vaše zásielky kamkoľvek na svete, aj na miesta, kam iné spoločnosti nedoručujú. Preprava balíka do zahraničia spoločnosťou DHL spĺňa všetky predpoklady na to, aby bola rýchla a bezpečná. Dokáže sa táto služba trafiť do vášho rozpočtu a stať sa bežnou súčasťou vašich firemných aktivít?

odosielanie nadrozmerných nákladov do zahraničia 

Najskôr sa nám však ponúkne otázka, či nie je expresné posielanie balíka do zahraničia príliš drahé. Všetci si domyslíme, že balík treba v prvom rade vhodne zabaliť, no na cene služby sa odrazí aj jeho váha. A poslať krabicu kovových súčiastok alebo obývačkovú zostavu, ktorú sa nám podarilo predať cez inzerát, nemusí byť lacná záležitosť... Kým sa vynoria všetky naše obavy a v myšlienkach odradíme sami seba, nie je nič múdrejšie, ako si vyhľadať cenovú ponuku na expresnú zásielku na webe kuriérskej spoločnosti. Tam nájdeme odpovede na všetky najčastejšie otázky, a zároveň získame aspoň orientačnú informáciu o tom, koľko nás expresná zásielka, aj tá väčších rozmerov, bude stáť. 

Dnes už odošlete všetko

Pri odosielaní balíka majme stanovené jasné kritériá. Ak je doručenie do 24 hodín alebo v konkrétny deň a hodinu pre nás prioritou, potom hľadajme kuriérsku službu, ktorá naše nároky splní do bodky. Určite si sami, do koľkých pracovných dní v rámci Európy potrebujete mať svoju zásielku doručenú, alebo vyskúšajte expresné doručenie zásielok od 70 do 1 000 kg do konca pracovného dňa. DHL prináša prepravné riešenia, vďaka ktorým sa doručenie balíkov šije na mieru každému klientovi podľa konkrétnej situácie. 

odosielanie nadrozmerných balikov do zahraničia cena 

Všetci máme skúsenosti s rôznymi prepravnými spoločnosťami a možno máme svojich obľúbencov, ktorých si vyberáme bez rozmýšľania. Ide nám o to, aby sme sa pri podávaní zásielok nenatrápili a našli spoľahlivého partnera, ktorý zabezpečí prevzatie balíka a jeho logistiku až ku konečnému adresátovi. Úplne najlepšie je, pokiaľ máme možnosť poslať úplne hocičo, aj nadrozmernú zásielku. A ak nám prepravná služba garantuje jej expresné doručenie, prepravu balíkov do zahraničia a možnosť sledovať zásielku od jej odoslania až po príjem, je to len signál toho, že jej na svojich klientoch záleží a že sú naše balíky v dobrých rukách.