Špeciálne zariadenie na uľahčenie vašej náročnej práce

dátum: 08.08.22-18:24

Napriek neustálemu rozvoju a vzdelávaniu, predsa len človek na množstvo práce nestačí. A už vôbec nie v prípadoch, kedy je nutné rýchlo a bez problémov manipulovať s ťažkými bremenami alebo množstvom tovaru

Vďaka špičkovej manipulačnej technike si už ale starosti s prevádzkou a jej plynulým chodom robiť nemusíte. 

špičková manipulačná technika

Výhody vysokozdvižného vozíka

Tieto skladové nakladače  sú špeciálne zariadenia určené na uľahčenie ľudskej práce. S ich pomocou môžete presúvať, zdvíhať a spúšťať hromadný náklad, vykladať, nakladať a triediť tovar. 

Výrobcovia vám dodajú profesionálny vysokozdvižný vozík rôznych typov. Najviac sa od seba líšia sa spôsobom dodávania energie, ktorou môže byť benzín, nafta alebo elektromotor. Najžiadanejší je dnes elektrický vysokozdvižný vozík poháňaný batériou.

Vlastnosti elektrického vysokozdvižného vozíka

Takéto vysokozdvižné vozíky dokážu pracovať s bremenom do hmotnosti až 8000 kg. Majú jednoduché a bezpečné ovládanie, sú poháňané dvomi výkonnými striedavými elektromotormi a jednoducho sa udržiavajú v čistote. 

Na pohon takéhoto vozíka teda nie je potrebné žiadne palivo. Vďaka tomu nedochádza k žiadnym emisiám produktov spaľovania, takže je možné vysokozdvižný vozík prevádzkovať v interiéroch bez ujmy na zamestnancoch. Batéria vydrží celý pracovný deň. 

Stroj je stabilný, pretože má pevný rám a je podopretý na kolesách.

Líši sa dobrou rýchlosťou a podľa toho aj výkonom.

Sú ohľaduplné k životnému prostrediu, bezhlučné a výkonné. 

Tak si to s týmito zariadeniami uľahčite a zvýšenie efektívnosti veľmi rýchlo v praxi fungujúceho skladu pocítite. 

Zdroj obrázka: Pavel Ilyukhin/Shutterstock.com