Opel, Volvo či Jaguar. Čo všetko ponúka najväčší slovenský predajca automobilov?

dátum: 17.09.21-06:15

Ročne predá viac ako 4 000 nových vozidiel a dokáže zabezpečiť viac ako 50 000 servisných zásahov pre svojich klientov. Dnes ho nájdeme v 12 predajno-servisných prevádzkach v piatich slovenských mestách. Čo by ste mali vedieť o najväčšom slovenskom predajcovi automobilov?

Zoznámte sa s FINAL-CD

Nikto nezačína ako veľký, začiatky spoločnosti FINAL-CD však stoja za povšimnutie. Keď začínala firma v roku 1993 ako autoopravovňa na vidieku, nikto netušil, že sa jedného dňa vypracuje na najväčšieho slovenského predajcu automobilov. Nadšenie pre svoju prácu, chuť ponúkať klientom stále lepšie služby a neustále sa rozširujúce potfólio automobilov však zo spoločnosti urobili slovenskú jednotku.

 

Aj preto si dnes dohodnete testovaciu jazdu alebo servisný úkon v 12 prevádzkach – v Bratislave, Prievidzi, Žiline, Banskej Bystrici a Partizánskom. Napríklad v Prievidzi nájdete jeden z najmodernejších showroomov na Slovensku, kde si na 1 500 m2 môžete naživo obzrieť vozidlá značky Peugeot a Citroën. Ďalšie prevádzky sa však chystajú alebo už budujú – napríklad v Žiline sa chystá showroom pre automobily značiek Volvo, Jaguar a Land Rover.

 

.final cd opel volvo citroen landrover

Land Rover, Peugeot, Volvo či Citroën

FINAL-CD je v súčasnosti autorizovaným predajcom šiestich značiek: Opel, Citroën, Peugeot, Volvo, Land Rover a Jaguar. Vďaka tomuto portfóliu spoločnosť disponuje širokou ponukou, v ktorej si príde každý na svoje – či už hľadáte spoľahlivé SUV, športovú limuzínu s prémiovou výbavou, praktické rodinné auto za priaznivú cenu či menšiu dodávku pre svoje podnikanie.

Najväčší slovenský predajca automobilov FINAL-CD je oceňovaný nielen priazňou svojich zákazníkov, ale aj samotnými automobilkami. Teší sa z ocenenia kvality od značky Peugeot či Opel. Aktuálne nájdete v 12 prevádzkach spolu viac ako 300 rôznych modelov vozidiel na sklade. Chcete si niektoré auto vyskúšať naživo? Neváhajte si dohodnúť termín testovacej jazdy.

Predvádzacie aj certifikované jazdené vozidlá

FINAL-CD však neponúka iba nové autá a servis, ale tiež predvádzacie a certifikované jazdené vozidlá značiek z ich ponuky. Hľadáte auto vo výbornom technickom stave, za ktorý vám predajca bude ručiť, a za atraktívnu cenu? Pozrite si predvádzacie vozidlá z ponuky najväčšieho slovenského predajcu, nájdete tu modely, ktoré majú najazdených menej ako 30 000 km a zároveň ich môžete získať až o tretinu lacnejšie v porovnaní s novými kúskami.

 Chcete sa o najväčšom slovenskom predajcovi automobilov dozvedieť viac alebo si pozrieť jeho ponuku? Navštívte internetovú stránku www.finalcd.sk