Reštaurácia Kolibka Banská Bystrica - rýchle a čerstvé domáce jedlá pre vás

dátum: 08.07.20-07:06

Chcete sa rýchlo a kvalitne najesť a máte chuť na niečo poriadne, kvalitné a hlavne domáce? Tak sa určite príďte najesť do Kolibky v nákupnom centre Európa v Banskej Bystrici. Zaručene si pochutnáte na našich skvelých jedlách z čerstvých a poctivých surovín.

Reštaurácia Kolibka v nákupnom centre Európa

Ak máte radi poctivú domácu kuchyňu, ale zároveň sa radi stravujete moderne, ste na správnom mieste. V Kolibke spájame tradičné s moderným a rýchle s kvalitným. Inšpirovali sme sa kuchyňou, na ktorú ste zvyknutí a máte ju radi. Pridali sme moderné gastronomické postupy, vyberané suroviny a kvalitný personál. Aj takto sa dá robiť "fast food".

Reštaurácia Kolibka Banská Bystrica

Reštaurácia Kolibka pre Vás dennodenne pripravuje tie najčerstvejšie jedlá, ktoré korešpondujú s prívlastkami ako tradičné, moderné, poctivé, chutné a najmä zdravé! U nás máte možnosť vybrať si zo širokého výberu domácich jedál ako napríklad bryndzové halušky, domácu kačku, rezne či sladké buchtičky.

reštaurácia kolibka banska bystricakolibka banska bystrica

Rýchlosť a kvalita jedla

Prioritou našej spoločnosti je kvalita poskytovaných služieb, preto vždy kladieme najväčší dôraz na kvalitu surovín a poskytovaný servis. Naši zamestnanci sú neustále školení a pripravení plniť všetky želania našich zákazníkov. U nás sa najete vždy rýchlo, chutne a kvalitne!

Kolibka reštauráciaKolibka reštaurácia Banska Bystrica

Vždy čerstvé suroviny

V reštaurácii zásadne nepoužívame suroviny a ochucovadlá s obsahom glutamanu sodného, iných pridaných látok, konzervantov a "E-čiek"! Pri príprave jedál používame hlavne čerstvé suroviny, nie polotovary.

 

Tešíme sa na vašu návštevu !

 Kolibka

Na troskách 25,( nákupné centrum Európa)
974 01 Banská Bystrica
 

Tel.: +421 911727568

e-mail: europabb@donpapas.sk

www.vasakolibka.sk