Hviezdou večera so SUAY v Banskej Bystrici

dátum: 18.07.19-09:05

Chcete zažiariť na plese, svadbe či rodinnej oslave? Potrebujete poradiť s výberom vhodných spoločenských šiat a doplnkov? Novootvorená predajňa spoločenských šiat Suay Banská Bystrica je tu pre Vás.

Majiteľkou predajne SUAY je Petra Sliacka, ktorú môžete poznať ako modelku a 2. vicemiss v súťaži Miss Slovensko 2015. Už od malička mala veľký cit pre módu a neskôr ako modelka získala v tejto oblasti bohaté dlhoročné skúsenosti. Práve s týmito skúsenosťami sa chcela podeliť aj s ďalšími slečnami a dámami, inšpirovať ich a poradiť im, aby sa cítili krásne a sebavedomo. A tak vznikla myšlienka butiku, kde by si ženy mohli vybrať šaty na každú príležitosť.

Majite?ka SUAY

Interiér SUAY BB 

Šaty na každú príležitosť

V predajni SUAY nájdete naozaj široký sortiment šiat rôznych farieb, strihov a štýlov. Na výber máte šaty od veľkosti 34 do veľkosti 50 za veľmi prijateľné ceny, a to už od 59 €. Či už hľadáte elegantné šaty na ples alebo skôr štýlovejšie šaty na svadbu vašej najlepšej kamarátky, vždy sa môžete spoľahnúť na SUAY. Vďaka tomu, že majiteľka predajne sa móde stále aktívne venuje, priebežne sleduje neustále meniace sa módne trendy, ktoré prináša aj do butiku. Každý mesiac môžete v predajni nájsť nové, starostlivo vyberané šaty podľa najnovších trendov a požiadaviek zákazníčok.

saty BB

Ukážka sortiment SUAY BB

Zákazník na prvom mieste

Chystáte svadbu a potrebujete pre svoje družičky rovnaké modely šiat? V predajni SUAY vám radi výjdu v ústrety. Pri niektorých modeloch je možnosť objednať si väčší počet kusov v rôznych veľkostiach. V butiku na vás čakajú vždy usmiate a ochotné predavačky, ktoré sa vám budú naplno venovať. Radi vám poradia pri výbere šiat či doplnkov, ako sú napríklad originálne slovenské ručne robené náušnice, listové alebo clutch kabelky. Ak hľadáte ideálny darček pre vašu mamu, dcéru alebo najlepšiu kamarátku, SUAY vám ponúka aj možnosť zakúpenia darčekových poukážok.

Nové exkluzívne šaty!

Suay má pre Vás, dámy, pripravenú veľkú novinku! V predajni môžete nájsť nové jedinečné šaty najznámejšej americkej značky Eliza & Ethan. Dajú sa uviazať až na 22 rôznych spôsobov, takže ich môžete prispôsobiť Vašim predstavám. Šaty sú dostupné v 26 farbách a sú v jednej veľkosti (sedia od čísla XS po XL). Dajú sa využiť na rôzne príležitosti, ako sú plesy, stužkové, oslavy a ideálne sú hlavne na svadby. Veď ktorá nevesta nesníva o dokonale zladenom tíme družičiek?

šaty pre družičky BB

suay šaty pre družičky BB

Pre veľký záujem na skúšanie týchto šiat je potrebné objednať sa na telefónnom čísle 0918/502 846. V predajni Suay sú k dispozícii na skúšanie všetky dostupné farby. Takže neváhajte a príďte si skúšať Vaše vysnívané šaty!

spolocenske saty BB

 Ukážka SUAY

Staňte sa hviezdou večera v šatách z predajne Suay Banská Bystrica!

 

 


Suay Banská Bystrica

Janka Kráľa 2 (OCA - obchodné centrum)

974 01 Banská Bystrica

0918/502 846

Facebook: SUAY Banská Bystrica

Instagram: SUAY_Fashion_Store_BB

Našu predajňu nájdete aj v Nitre na pešej zóne.