XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. - komplexné - Reality | moja Bystrica
 
moja Bystrica - informačný portál, zoznam firiem
Reality v Banskej Bystrici - magazín moja Bystrica
hľadať: 
 

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. - komplexné služby v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností

dátum pridania: 28.02.17-13:21

Hľadáte dom, byt alebo potrebujete svoju nehnuteľnosť jednoducho prenajať? Neviete si poradiť s bezpečným a správnym predajom svojej nehnuteľnosti? Máme pre Vás riešenie. Realitná kancelária XEMAR a jej tím maklérov zabezpečí potrebné náležitosti za Vás. Neváhajte a kontaktujte Remax. Jej tím špecializovaných maklérov je tu pre Vás.


XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. ponúka svojím zákazníkom komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, výmeny bytov, prevody družstevných bytov, odkúpenie, ohodnotenie nehnuteľností, finančné poradenstvo a to tímom špecializovaných realitných maklérov.

Zameriavame sa na potreby našich zákazníkov a riadime sa princípmi ,, Náš zákazník je náš pán" vynakladáme všetko úsilie, aby sme poznali jeho skutočné potreby v oblasti nehnuteľností a tie aj splnili.

Vynakladáme všetko úsilie, aby sa každý zákazník na základe svojich pozitívnych skúseností s nami stal naším stálym zákazníkom, ktorý nás bude ďalej odporúčať.Komunikácia je kľúč k spokojnosti zákazníka - pri komunikácií vynakladáme maximálne úsilie, nielen aby sme sa dozvedeli maximum o potrebách zákazníka, ale predovšetkým aby sme mu dali pravdivú spätnú väzbu o našich schopnostiach tieto potreby uspokojiť, či už teraz alebo v budúcnosti.

Udržujeme pravidelný kontakt so zákazníkom - ako po získaní zákazky, tak po jej predaji. Dávame tým zákazníkovi najavo, že je pre nás stále dôležitý. Koncentrácia na potreby zákazníka a ich uspokojovanie nás odlišuje od konkurencie, ktorá sa sústreďuje predovšetkým na peniaze od svojich zákazníkov. Koncentrácia na potreby zákazníkov a nie primárne na ich peniaze nám prinesie dlhodobý úspech, pretože sa k nám zákazníci vracajú.

Neváhajte a zverte predaj, kúpu alebo prenájom vašej nehnuteľnosti do rúk špecialistom v Xemar.

 

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

M. Rázusa 1509/22, 974 01 Banská Bystrica

0915 870 350

xemar@xemar.sk, milan.mlcal@xemar.sk

www.xemar.sk

Nájdete nás aj na Facebooku.
 poslať článok mailom  vytlačiť článok