Výrobky značky Schüco vám zaručia kvalitu a d - Stavba | moja Bystrica
 
moja Bystrica - informačný portál, zoznam firiem
Stavba v Banskej Bystrici - magazín moja Bystrica
hľadať: 
 

Výrobky značky Schüco vám zaručia kvalitu a dokonalý komfort

dátum pridania: 08.07.19-14:54

Hľadáte kvalitné riešenie pre vaše okná, dvere či zimnú záhradu? Práve ste ho našli. Zoznámte sa so značkou Schüco, ktorá je jedným z popredných predajcov kvalitných okenných, dverných a fasádnych systémov spĺňajúcich najvyššie nároky na dizajn, komfort, bezpečnosť a energetickú úspornosť.

Schüco tvorí kvalitné bývanie už takmer 70 rokov


Rekonštruujete alebo staviate nový dom? Dodajte svojmu bývaniu nezameniteľný vzhľad a maximálnu efektivitu. Pomôžu vám s tým okná, domové a posuvné dvere, balkóny alebo zimné záhrady značky Schüco. Spoločnosť pôsobí vo viac ako 80 krajinách a usiluje byť dnes i v budúcnosti lídrom tohto odvetvia. Neustále vyvíja a testuje nové produkty, dôraz kladie aj na sledovanie súčasných trendov a požiadaviek klientov.

hlinikove okna schueco schuco ekoprofil_sk

Okná značky Schüco znížia vaše náklady na energie


Kontrolovali ste už izolácie vo vašom dome? Problematickými miestami sú väčšinou staršie okná, kvôli ktorým spotreba energie a vaše výdavky citeľne rastú. Efektívna izolácia dokáže značnú časť nákladov ušetriť. Hliníkové okná Schüco nezaručujú len stopercentnú funkčnosť, ale aj komfort a estetiku. Široký sortiment kovaní a kľučiek, pestré dizajnové možnosti, inovatívne automatizované technológie a vysoké bezpečnostné nároky robia z okien Schüco jednotku na trhu.

Schüco udrží chlad a nebezpečenstvo za dverami


Domové dvere od Schüco ponúkajú tepelno-izolačné vlastnosti, ktoré šetria energiu a váš rodinný rozpočet. V zimných mesiacoch ostáva teplo v dome a v lete horúčava vonku. Dverné prahy navyše zamedzia stratám komfortu od dažďa a prievanu. Schüco ponúka rôzne varianty prahov, ktoré možno použiť aj pre bezbariérové bývanie. Najmodernejšie uzatváracie systémy chránia pred pokusom o vlámanie a postarajú sa o bezpečie vašej rodiny.

Posuvné dvere sa dajú jednoducho ovládať


Praktickým a moderným riešením dnešnej architektúry sú posuvné a skladacie dvere. Schüco dbá na to, aby spĺňali všetky kritériá funkčnosti, dizajnu a bezpečnosti. Dôležitým kritériom je aj komfort, preto sú posuvné dvere od Schüco vybavené automatizovaným systémom e-slide. Stačí stlačiť jedno tlačidlo a dvere sa automaticky posunú do požadovanej polohy, čo ocenia najmä starší alebo telesne postihnutí ľudia či deti. Monitorovací softvér zároveň umožňuje napojenie na poplašný systém, ktorý sa postará o bezpečnosť domu a rodiny.
Medzi sortiment značky Schüco patria aj balkóny a zimné záhrady, ktoré vám zaručia nevídaný komfort a miesto na oddych v každom počasí. Majú nielen praktický zmysel, pretože rozširujú váš obytný priestor, zároveň ho aj skrášľujú a intenzívnejšie spájajú s prírodou a okolitým prostredím.

Zdroj obrázka: schueco.com
 poslať článok mailom  vytlačiť článok