Strechy BB s.r.o. - rekonštrukcie striech pod - Stavba | moja Bystrica
 
moja Bystrica - informačný portál, zoznam firiem
Stavba v Banskej Bystrici - magazín moja Bystrica
hľadať: 
 

Strechy BB s.r.o. - rekonštrukcie striech podľa vašich predstáv

dátum pridania: 29.03.17-14:29

Potrebujete novú strechu rýchlo a kvalitne? Neviete sa zorientovať na trhu strešnej krytiny? My máme pre vás skvelý tip. Spoločnosť Strechy BB zabezpečí rekonštrukcie striech podľa vašich predstáv. Poradíme a vysvetlíme vám všetko, čo budete potrebovať. Neveríte? Tak sa prídite presvedčiť do našej predajne v Banskej Bystrici.


O nás

Naša firma vznikla v roku 2010 zlúčením dvoch subjektov SZČO, ktorý v oblasti striech podnikali už dlhšiu dobu samostatne a od tejto doby úspešne pôsobíme na Slovenskom trhu. Našou činnosťou sú tesárske, pokrývačské a klampiarske práce. Pôsobíme hlavne v Banskej Bystrici a jej okolí.

Zaoberáme sa montážou krovov, altánkov, prístreškov ako aj pokrývačskou činnosťou hlavne tvrdých krytín ako sú BRAMAC, TONDACH, KM BETA, EURONIT a pod. Okrem týchto krytín montujeme strešné systémy IKO, METROTILE, ONDULINE, ROVA, ŠKRIDPLECH a pod. Našimi skúsenosťami sa snažíme pomôcť Vám zákazníkom hlavne poradenstvom pri výbere strešných krytín pred montážou a snažíme sa zabezpečiť kompletný servis pre Vás.

Okrem montáží nových strešných plášťov zabezpečujeme aj rekonštrukcie striech podľa Vašich predstáv. Opäť aj tu sa snažíme pomôcť pri Vašom správnom rozhodnutí , pretože správny výber je dôležitý a naše skúsenosti , ktoré stále nadobúdame sú pre Vás nápomocné a zabezpečia Vám pokojný spánok pod novou strechou.

Montážnu činnosť vykonávajú kvalifikovaní pracovníci, ktorí každoročne absolvujú školenia. Sme autorizovaní pokrývači a predajcovia strešnej krytiny BRAMAC. Pracujeme na odbornej úrovni s kompletným vybavením pracovného náradia a tým zabezpečiť prácu na vysokej úrovni k Vašej spokojnosti.

Náš sortiment služieb

Pre našich zákazníkov ponúkame nasledujúce služby:

  • kompletné zabezpečenie nových striech

  • kompletné zabezpečenie rekonštrukcií krovov a strešných plášťov

  • dodávku a montáž reziva (krovy, altánky, prístrešky ...)

  • dodávky Vami vybraných krytín, ako aj ich montáž

  • zabezpečenie kompletného príslušenstva a doplnkov k vybraným krytinám

  • dodanie a montáž strešných okien ( VELUX, ROTO, FAKRO)

  • dodanie a montáž odkvapových systémov KJG

 

Zrealizujte svoju novú strechu podľa vlastných predstáv vďaka Strechy BB.

 

Strechy BB

Majerská cesta 36, 974 01 Banská Bystrica

Peter Jarko - 0908 603 179

Peter Fáber - 0904 456 920

www.strechybb.sk

Sledujte nás aj na Facebooku.
 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok