Slovenská Reštaurácia v Banskej Bystrici - pr - Gastro | moja Bystrica
 
moja Bystrica - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Banskej Bystrici - magazín moja Bystrica
hľadať: 
 

Slovenská Reštaurácia v Banskej Bystrici - pravá slovenská kuchyňa pre vás

dátum pridania: 16.03.17-11:06

Máte radi reštaurácie, ktoré ponúkajú jednoduché a tradičné jedlá? Tak potom Slovenská Reštaurácia v Banskej Bystrici je tým pravým miestom pre Vás! U nás sa najete za skvelé ceny v príjemnom prostredí.

Slovenská Reštaurácia sa nachádza v Banskej Bystrici na Hornej 39. Vďaka vnútorným i vonkajším priestorom je vhodným miestom pre usporiadanie menších osláv, promočných či rodinných slávností, obchodných stretnutí alebo narodeninových či firemných večierkov. Posedieť si tu môžete pri pohári vychladeného pivka alebo pri sortimente kvalitných slovenských akostných i výberových vín.

restuaracia BB

reštaurácia BB

restuaracia v BB

Slovenská Reštaurácia ponúka jedlá najmä zo slovenskej kuchyne. Nechýbajú bryndzové halušky so slaninkou, furmanské halušky, pirohy plnené bryndzou, kuracie mäsko na rôzne spôsoby, ale ani chutný pstruh, dobré polievočky, neodolateľné mäsko zo sviečkovice alebo vynikajúce pečené bravčové kolienko, originálne haruľky či rôzne miešané zeleninové šalátiky. K svojmu vybranému pokrmu si môžete vybrať z bohatej ponuky príloh. Nezabúdame ani na milovníkov sladkých pokrmov, pre ktorých ponúkame aj možnosť výberu až zo štyroch lahodných dezertíkov aj pre ten najmlsnejší jazýček.

jedlo v bbjedlo v banskej bystrici

Vraví sa, že pripraviť jedlo pre priateľa znamená položiť na pekáč všetku svoju lásku, všetku svoju príchylnosť, všetku svojú dobrú vôľu, svoju veselosť a radosť a čakať, kým sa to všetko pod pokrievkou rozvonia parami šťastia. A o toto sa snaží celý kolektív našej reštaurácie.

restauracia banska bystrica

reštaurácia v banskej bystrici

Príďte ochutnať to najlepšie z našej kuchyne. Veríme, že sa k nám budete radi znova a znova vracať.

 

Slovenská reštaurácia

Horná 39, 974 01 Banská Bystrica

048/415 50 36

0915 820 718, 0903 520 700

info@slovenskarestauracia.com

www.slovenskarestauracia.com
 poslať článok mailom  vytlačiť článok