Reštaurácia LeGout Banská Bystrica - Gastro | moja Bystrica
 
moja Bystrica - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Banskej Bystrici - magazín moja Bystrica
hľadať: 
 

Reštaurácia LeGout Banská Bystrica

dátum pridania: 19.02.16-11:55

Pokiaľ chcete zmenu a potrebujete pocítiť chuť čerstvých i kreatívnych jedál, alebo si len tak posedieť v elegantne zariadenom prostredí, tak navštívte reštauráciu Le Gout v Banskej Bystrici! Okrem príjemnej atmosféry zapôsobia na Vaše chuťové bunky aj špeciality od vychyteného šéfkuchára.

Reštaurácia Le Gout

Reštaurácia Le Gout je novo otvorená reštaurácia v bývalych priestoroch reštaurácie Dukát v Banskej Bystrici. Design spolu s elegantným prevedením interiéru reštaurácie vytvára príjemnú atmosféru pre našich hostí. Zameranie reštaurácie je predovšetkým na čistotu a čerstvosť jedál. 

le gout

reštaurácia le gout 

V našej ponuke sú jedlá pripravované z čerstvých surovín od miestnych, ktoré sa vyznačujú tým, že sa skladajú z tých najkvalitnejších surovín a odrážajú našu filozofiu zameranú na maximálnu kvalitu. Každému pokrmu venujeme dostatočnú prípravu a starostlivosť, aby sa to odrazilo na spokojnosti našich hostí.

reštaurácia le gout

U nás máte záruku, že dostanete vždy iba to, čo by sme podávali svojim priateľom! 

čerstvé jedlá le gout

Šéfkuchár - Róbert Hadviga

Svoje kuchárske skúsenosti a odbornosť nadobudol po mnohých rokoch strávených v zahraničí (Nemecku, Taliansku). Po návrate zo zahraničia sa naďalej rozvíja a prináša nové spôsoby prezentovania jedál. Svojim know-how a nápadmi robí z jedla malé umenie na tanieri. 

Róbert Hadviga

Pôsobil v známych reštauráciách ako napríklad:

  • Beniczký Restaurant & Caffé - hlavný kuchár

  • Aruba - šéfkuchár

  • Freis - šéfkuchár

  • Hotel Kaskády - hlavný kuchár.

  • Americká ambasáda 

šéfkuchár róbert hadviga

Bol spoluorganizátorom projektu Top Chef Tour s Jaroslavom Žídekom, získal 2. miesto v kurze varenia Thai Gastromy v Hoteli Danube 2004, 3. miesto za filetovanie lososa na Danubius Gastro 2010.

šéfkuchár hadviga

Po všetkých skúsenostiach sa rozhodol mať vlastnú reštauráciu, ktorú by ľudia vyhľadávali kvôli jej fantastickej čerstvej jednoduchej kuchyni v príjemnom prostredí, kam by sa radi vracali.

šéfkuchár hadviga

Príjemne strávený čas v reštaurácií Le Gout 

Reštaurácia Le Gout Vám ponúka možnosť rodinných osláv, svadieb, stretnutí, krstín, karov, promócií, jubileí, oslavy výročí v príjemnom prostredí. Reštaurácia má ideálnu pozíciu a dostupnosť neďaleko od centra mesta s pokojnou záhradou. Záhradu je možné využiť aj na účely fotografovania mladomanželov.

zábava v reštaurácií Le Gout

reštaurácia le gout

Výber jedál si dopredu dohodnete so šéfkuchárom reštaurácie Róbertom Hadvigom, ktorý Vám ich pripraví podľa vašich predstáv s pedantnosťou a fantáziou, ktoré Vám ponúkne na profesionálnej úrovni.

chutné jedlá

špeciality šéfkuchára

Reštaurácia Le Gout je novým korením do bystrického sveta kuchárskeho umenia.

Otváracie hodiny

Po: 11:00 - 15:00
Ut - Pi: 11:00 - 21:30
So: 11:00 - 15:00

 

Radi Vás privítame a pohostíme ako sa patrí!

 

Reštaurácia Le Gout Banská Bystrica

Lazovná 38, 974 01 Banská Bystrica

 

Mobil: 0905 900 774
E-mail: info@legout.sk

 

www.legout.sk

Lajknite si nás aj na Facebooku: 

 

 

 

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok