Relaxačno - tanečné štúdio ALISHABA - Hobby, chovateľ | moja Bystrica
 
moja Bystrica - informačný portál, zoznam firiem
Hobby, chovateľ v Banskej Bystrici - magazín moja Bystrica
hľadať: 
 

Relaxačno - tanečné štúdio ALISHABA Banská Bystrica - pohybové aktivity pre váš relax, potešenie, ale aj posilnenie

dátum pridania: 08.02.16-11:46

Stres, starosti a rutina človeka často unavujú. Málo sa hýbeme a naša myseľ má problém si oddýchnuť. Zmeňte to, nájdite si čas pre seba a strávte ho na niektorom z ponúkaných kurzov v relaxačno - tanečnom štúdiu ALISHABA v Banskej Bystrici.

Príjemné priestory v centre mesta

Relaxačno-tanečné štúdio ALISHABA sídli na Dolnej ulici v centre mesta Banská Bystrica. V príjemných priestoroch priamo v centre mesta Vám tu denne ponúkame lekcie a hodiny rôznych pohybových aktivít pre váš relax, potešenie, ale aj posilnenie. Zrkadlová sála o rozmeroch 60m2 ponúka dostatok priestoru pre menšie skupiny, vďaka čomu má každý na hodine dostatok súkromia.

zrkadlová sála banská bystrica

Priestory nášho štúdia v historickom centre mesta Banská Bystrica sú vhodné aj na semináre, workshopy, prednášky, tvorivé dielne, prezentačné akcie... Ponúkame ich aj na prenájom. Neváhajte a informujte sa o cenovej ponuke a voľných termínoch.

priestory na prenájom banská bystrica

Nájdite si chvíľku pre seba

V každodennom živote sme pohltení povinnosťami, starosťami a nedostatkom času, ktorý by sme venovali len sebe. Zmeňte to! Nájdite si chvíľku pre seba a zavítajte medzi nás!

Nájdete u nás kurzy:

  • ORIENTÁLNE BRUŠNÉ TANCE

  • CHI TONING

  • PILATES

  • YOGA

  • YOGA DYCHU A POHYBU

  • HATHA YOGA

  • TRIBAL STYLE

  • INTUITÍVNY TANEC

  • TANEC PRE DETI

  • TANEC PRE MAMIČKY S DEŤMI

Všetky podrobné informácie o našich ponúkaných kurzoch nájdete na našej stránke, rovnako aj rozvrh.

Okrem kurzov Vám v našom relaxačno - tanečnom štúdiu ALISHABA ponúkame aj príležitostné víkendové workshopy, semináre, prednášky...

Orientálne brušné tance

Vitalita, ladné pohyby, posilnenie a natiahnutie svalov, radosť a krása! Príjemným a zábavným spôsobom objavíte svaly, o ktorých ste doteraz nemali ani tušenia, rozvírite svoju energiu a otvoríte sa ženskosti. Orientálny tanec je jedinečný prostriedok na správne držanie tela. Pomáha pri bolestiach chrbtice, formovaní postavy, ženských ťažkostiach, tráviacich ťažkostiach, zbavuje stresu a celkového napätia.

orientálne tance banská bystrica

Ponúkame kurzy pre začiatočníčky i pokročilé. Zavítajte medzi nás a príďte objaviť niečo nové, iné.

Tribal style

Podstatou tohto tanca je skupinová improvizácia, pri ktorej dochádza k vytváraniu silnej ženskej energie, kedy komunikácia medzi tanečnicami prebieha na základe signálov a reči tela, bez slov, čím dochádza k prepojeniu medzi tancujúcimi a vzniká úžasná nezabudnuteľná atmosféra. Nájdete si nových priateľov a naučíte sa rešpektovať svoj prejav, ale tiež rešpektovať ostatných v skupine. Tribal je úžasný v tom, že môžeme tancovať všetky spolu, ale aj v malých skupinách. Príďte si ho vyskúšať.

tribal banská bystricatribal kurz banská bystrica

Chi-toning

Chi-toning je novinka z radu cvičení Body&Mind, ktorá k nám prichádza z Nemecka. Spája v sebe fyzické cvičenie rôznych smerov. Zameriava sa nielen na posilňovanie a dôkladné pretiahnutie svalov celého tela, ale tiež na psychické uvoľnenie a relaxáciu. Vyskúšať si ho môžete už aj u nás.

chi-toning banská bytrica

 

Tanečné štúdio BRISHKA

Tanečné štúdio BRISHKA sa zameriava na tanečnú pohybovú prípravu detí. Deti sú rozdelené do dvoch vekových kategórií – deti od 4 do 6 rokov a deti od 7 do 9 rokov. Cieľom pohybovej tanečnej prípravy je predovšetkým správne držanie tela, zoznámenie sa so základnými tanečnými technikami. Deti sa naučia základné tanečné kroky a zoznámia sa s tanečným umením ako takým. Súčasťou tanečnej prípravy bude aj príprava tanečných choreografií, ktorými sa deti budú môcť prezentovať.

tanecne studio brishkatanec pre deti

Vystúpenie orientálneho tanca ako pútavý program

Vystúpenia orientálneho tanca sú vhodné pre rôzne kultúrne, spoločenské a firemné akcie, plesy, rodinné oslavy, svadby, čajovne... Ponúknite svojim hosťom pútavý program.

orientálna tance vystúpenie banská bystrica

Vhodné do malého priestoru rodinnej oslavy, aj na spestrenie plesu. Charakter vystúpenia je možné prispôsobiť a vybrať si z viacerých choreografií a štýlov. Klasický tanec, tanec so závojom, so sviečkami, s paličkou, s unikátnymi hodvábnymi krídlami, tribal fusion, tanec za doprovodu bubnov... Improvizácia a zapojenie hostí do tanca sú súčasťou vystúpenia.

orientálne tance banská bystrica

V prípade záujmu o spoluprácu sa informujte e-mailom alebo telefonicky.

 

 

Nájdite si chvíľu pre seba a zavítajte k nám!

 

Relaxačno - tanečné štúdio ALISHABA Banská Bystrica

Dolná 9, 974 01 Banská Bystrica

 

Kontaktná osoba: Zuzana Badinská

Tel.: 0903 240 303

E-mail: zunaalishaba@gmail.com

 

www.alishaba.sk

Lajknite si nás aj na Facebooku:

 

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok