Predstavujeme spoločnosť Hasco s.r.o. - Gastro | moja Bystrica
 
moja Bystrica - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Banskej Bystrici - magazín moja Bystrica
hľadať: 
 

Predstavujeme spoločnosť Hasco s.r.o.

dátum pridania: 15.02.10-09:43

Spoločnosť Hasco, s.r.o. pôsobí v gastronómii na slovenskom trhu od roku 2002. Filozofiou spoločnosti je postarať sa o bezproblémový chod stravovacích zariadení svojich partnerov a zbaviť Vás tak starostí o zaistenie stravovania pre Vašich zamestnancov.

V Banskej Bystrici prevádzkujú tri prevádzky, ktoré sú známe svojou kvalitnou stravou, príjemným prostredím, rýchlou a milou obsluhou.
Chceli by sme Vám touto cestou predstaviť novú samoobslužnú jedáleň Fatra na Jegorovovej 37 v Banskej Bystrici, v ktorej skĺbili tradičnú domácu kuchyňu s rýchlym výdajom stravy. Denne ponúkajú svojim zákazníkom výber z 2 hotových polievok a 5 denných menu za prijateľnú cenu, ktoré sa skladá z mäsitých, zeleninových a sladkých jedál. ktoré denne pripravujú pre svojich zákazníkov z najkvalitnejších čerstvých surovín.
Jedáleň je vybavená najmodernejšou gastronomickou technológiou.
Ponúka každý pracovný deň výber zo 6 menu s polievkou, zameriavajú sa nielen na výdaj jedál, ale taktiež na rozvoz teplých jedál. Akceptujú pri platbe všetky druhy stravných lístkov (gastrolístkov).
 poslať článok mailom  vytlačiť článok