Nový FreshBar v Banskej Bystrici! - Gastro | moja Bystrica
 
moja Bystrica - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Banskej Bystrici - magazín moja Bystrica
hľadať: 
 

Nový FreshBar v Banskej Bystrici!

dátum pridania: 07.03.13-23:56

Pod značkou FreshBar prevádzkuje spoločnosť IMUNITY s.r.o. dva bary v Banskej Bystrici. Prvý z nich sa nachádza v obchodnom centre EUROPA SHOPPING CENTER. Nájdete nás na prvom poschodí obchodného centra v stravovacej časti. Druhý bar bol otvorený v januári 2013 v TESCO EXTRA.

Päť rokov kvalitných služieb

16.3. 2012 to bolo už 5 rokov, čo ponúkame služby našim zákazníkom. Cieľom spoločnosti bolo naučiť ľudí na nový koncept ovocných barov, ktoré ponúkajú ľuďom maximum pre ich zdravie. O úspechu svedčí množstvo spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracajú.

Cesta k zdravému životnému štýlu

V prevádzke FreshBar pre Vás pripravujeme vždy čertsvé ovocné a zeleninové šťavy. Vybrať si môžete z bohatej ponuky kokteilov z nášho menu, alebo si môžete nechať namiešať drink podľa Vášho želania. Zakúpením našich produktov zbavujete  voje telo škodlivých látok, dodávate telu potrebnú energiu, dôležité vitamíny, posilňujete imunitu, ale hlavne robíte niečo pre svoje zdravie

Naše produkty

Ochutnajte naše ovocné a zeleninové kokteily! To ale nie je všetko. Pripravujeme pre Vás omnoho viac!

Ovocné a zeleninové kokteily: osviežujúce, ľahké a zdravé pripravené priamo pred očami zákazníka, vďaka čomu si zachovávajú maximum vitamínov a stopových prvkov.

Jogurtové kokteily: vhodné ako ranný základ, osviežia a zároveň zasýtia. Ďôležité pri úprave črevnej mikroflóry.

Mliečne kokteily: doplnia v tele dôležité látky, posilnia a dodajú energiu. Doplnia v tele potrebné bielkoviny a vápnik.

Wellness kokteily s aloe vera: výživné kokteily obohatené o výťažok z aloe vera. Tieto kokteily napomáhajú pri detoxikácii organizmu.

Čerstvé ovocné šaláty: vhodné ako doplnok k hlavnému jedlu, či doplneniu energie počas dňa. Pripravujeme ich pre Vás každý deň vždy čerstvé.

Ovocím proti chorobám

Ovocie a zelenina sú súčasťou nášho každodenného jedálnička. Obsahujú množstvo vitamínov, minerálnych látok aj stopových prvkov. Viete však presne, čo si dať, keď Vás bolí hlava, alebo máte oslabenú imunitu? Viete aké účinky má napríklad pomaranč či zázvor?

Jablko – prečisťuje organizmus

Jablká sú bohaté na vitamíny a stopové prvky. Majú vysoký obsah draslíka. Jablko obsahuje až 30% vlákniny. Regenerujú a očisťujú organizmus, znižujú hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Sú účinné aj pri bolestiach hlavy a závratoch. Pomáhajú pri hnačke a zápche. Proti hnačke pomáhajú sladké jablká, pri zápche zasa kyslé, ktoré povzbudzujú činnosť čriev. Sú osvedčený prostriedok pri ťažkostiach s kĺbmi. Podporujú odolnosť proti chorobám. Jablká pôsobia ako vynikajúca omladzovacia kúra. Pri chrípke a kašli sa osvedčilo pitie šťavy z jabĺk.

Pomaranč - buduje imunitu

Pomaranč obsahuje vitamíny a selén, ktoré posilňujú obranyschopnosť organizmu. Kálium a magnézium organizmus prečisťujú. Sú zdrojom vitamínu C. Majú protirakovinové účinky. Znižujú hladinu cholesterolu v krvi a posilňujú krvné vlásočnice.
 

Citrón – zmierňuje bolesti

Citrón zvyšuje obranyschopnosť organizmu. Obsah glukózy a minerálu nahradzuje tie straty, ktoré vypotíme behom letných dní. Bolo dokázané, že užívanie citrónov pravidelne odstraňuje bolesti hlavy, zmierňuje tráviace problémy a dokonca pomáha ľuďom s depresiou. Citrón stimuluje krvnú cirkuláciu, znižuje krvný tlak a aktivuje črevnú a žlčovú sekréciu.
 

Ananás – vhodný na plodnosť, odbúrava tuky

Ananás má vysoký obsah enzýmov, najmä bromelínu. Tieto enzýmy pomáhajú pri uzdravovaní, zmierňujú rozličné zápaly a zlepšuje trávenie. Urýchľuje spaľovanie tukov a zabraňuje tvorbe tukového tkaniva. Odvodňuje organizmus a zmierňuje opuchy. Pomáha pri črevných poruchách a hnačke. Odstraňuje starecké škvrny. Zvyšuje hladinu bielkovín v celom organizme. Okrem vitamínu B12 a E poskytuje aj ostatné vitamíny, minerálne a stopové látky.
 

Hruška – upravuje trávenie

Hrušky obsahujú okrem vitamínov najmä vápnik, fosfor a ľahko stráviteľné cukry. Majú antibakteriálny, močopudný a posilňujúci účinok, najmä v kombinácií s ovsenými vločkami. Ich plody alebo šťava sa používajú v ľudovom liečiteľstve, pri obezite, močových kameňoch, vysokom krvnom tlaku. Hrušky prečisťujú črevá, odstraňujú zápchu a iné poruchy trávenia. Plané hrušky majú liečivejšie vlastnosti ako hrušky ušľachtilé.
 

Grapefruit – odbúrava tuky

Grepy sú bohaté na vitamín C. Okrem toho obsahujú betakarotén. Ten v organizme premieňajú na vitamín A, ktorý napomáha zachovať si mladosť a chráni nás pred infekciami. Vhodný na odbúravanie tukov.
 

Jahoda – pôsobí ako afrodiziakum

Jahody obsahujú mangán, ktorý účinkuje ako afrodiziakum. Takisto urýchľujú látkovú výmenu a dodávajú vitamíny E a C, ktoré viažu voľné radikály. Sú tradičným diuretikom a prinášajú úľavu pri reumatizme a dne.
 

Banán – antidepresívum

Banán je vďaka obsahu tryptofanu vynikajúcim antidepresívom, ktorý pozitívne vplýva na náladu. Sú ideálne pre ľudí, ktorí potrebujú vytrvalosť, silu a sústredenie. Majú vysoký obsah magnézia a draslíka. Jeden - dva banány zlepšia náladu a pomáhajú zaspať.


Zeleninou proti chorobám

Cvikla – prevencia proti rakovine

Cvikla zmierňuje infekciu dýchacích ciest, reguluje krvný obeh, predchádza zápche, lieči ekzémy a posilňuje vlasy. Znižuje hladinu cholesterolu. Je súčasť diét pri ochoreniach pečene a ateroskleróze. Obsahuje látky s protirakovinovými účinkami. Obsahuje vitamíny skupiny B a vzácne minerálne látky. Je výživná, posilňuje organizmus a pomáha pri liečbe chrípky, prechladnutia, ochorení pečene a obličiek.
 

Mrkva – regeneruje organizmus a zlepšuje zrak

Mrkva znižuje cholesterol, predchádza zápche, pomáha pri kožných chorobách, nedokrvení a oslabení organizmu. Chráni zrak. Znižuje riziko rakoviny pľúc. Poskytuje jednoduchý spôsob ako znížiť hladinu cholesterolu v krvi. Je vynikajúcou regeneračnou potravinou, ak sa človek cíti vyčerpaný alebo sa zotavuje. Mrkva je bohatá na vitamíny A, B a C, betakarotén, železo, vápnik, draslík a sodík.
 

Zeler – vhodný na vytrvalosť mužov

Zeler je nie len známa zelenina, ale aj dôležitá liečivá rastlina. Je bohatý na vitamíny a minerály. Je vhodný ako potravinový doplnok pre nemocných na cukrovku. Éterické oleje a sedanolid majú povzbudzujúci účinok na zažívacie orgány. Betakarotén neutralizuje voľné radikály. Kálium reguluje krvný tlak a krvný obeh. Uľahčuje zbaviť sa stresu. Vďaka bohatému obsahu draslíka upokojuje nervy a zlepšuje subjektívny stav. Je vynikajúcou zložkou redukčnej diéty.
 

Zázvor – má protizápalové účinky

Zázvor je klasickým liečebným prostriedkom pri nádche, chrípke a kašli. Pomáha vylučovať hlieny a posilňuje žalúdok.Prináša úľavu pri zápale prínosových dutín, pri zápale priedušiek a pri iných pľúcnych ťažkostiach.

FreshBar Klub

Staňte sa členom nášho FRESH BAR klubu a uplatnite si výhody. Prostredníctvom prednabitej vernostnej karty môžete využiť zľavy až do výšky 15% na všetky naše produkty.

 

EUROPA SC
Na Troskách 25,Banská Bystrica,
0948 507 506

TESCO EXTRA
Zvolenská cesta 8,Banská Bystrica,
0948 507 506


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok