Nové kurzy v relaxačno-tanečnom štúd - Hobby, chovateľ | moja Bystrica
 
moja Bystrica - informačný portál, zoznam firiem
Hobby, chovateľ v Banskej Bystrici - magazín moja Bystrica
hľadať: 
 

Nové kurzy v relaxačno-tanečnom štúdiu ALISHABA Banská Bystrica!

dátum pridania: 24.03.16-12:02

Nájdite si chvíľku pre seba a príďte sa odreagovať do nášho štúdia ALISHABA, kde na Vás čakajú novinky v podobe zaujímavých kurzov. Bojíte sa že sa nebudete cítiť dobre? Že tam budete najstaršia? Najmladšia? Jediná ryšavá? Keď neprídete, nezistíte aké je to super!

Relaxačno-tanečné štúdio ALISHABA sídli na Dolnej ulici v centre mesta Banská Bystrica. V príjemných priestoroch Vám denne ponúkame lekcie a hodiny rôznych pohybových aktivít pre Váš relax, potešenie, ale aj posilnenie. Zrkadlová sála ponúka dostatok priestoru pre menšie skupiny, vďaka čomu má každý na hodine dostatok súkromia.

ALISHABA Banská BystricaALISHABA Banská Bystrica

V rámci našej ponuky si určite prídete na svoje:

  • CHI TONING - lekcie sú určené pre všetky ženy, ktoré chcú vyskúšať nový druh cvičenia. Obsahom hodiny je úvodné natiahnutie, cvičenia na koordináciu a posilnenie hĺbkového stabilizačného systému, cvičenie s malou loptou alebo rôznymi inými pomôckami a techniky na hlboké uvoľnenie a relaxáciu. Všetko sa plynule prelieva z jednej metódy do druhej v súlade s možnosťami klienta. Nepotrebujete mať nijaké základy z jednotlivých štýlov cvičení, ktoré sú v tejto lekcii obsiahnuté, všetko zvládnete počas trvania.

ALISHABA Banská Bystrica

  • ORIENTÁLNY TANEC - je jedinečný prostriedok na správne držanie tela. Pomáha pri bolestiach chrbtice, formovaní postavy, ženských ťažkostiach, tráviacich ťažkostiach, zbavuje stresu a celkového napätia. Má blahodárny vplyv na ženské telo i dušu. Je zdrojom energie a radosti. Uvoľňuje endorfíny - hormóny radosti, zvyšuje pocit energie, vytrvalosť, svalovú silu a pružnosť, znižuje účinky stresu, zlepšuje náladu, spánok a sebadôveru, uvoľňuje kĺby. Je vhodný pre všetky vekové kategórie.

ALISHABA Banská Bystrica

  • HATHA YOGA - je ideálnym cvičením pre všetkých, ktorí chcú dosiahnuť dobrý zdravotný stav a kondíciu. Pomáha očistiť telo, a tým aj myseľ. K tejto očiste slúžia ásany (pozície), mudry (symbolické gestá), pránajáma (kontrola dychu) a krije (očistné techniky). Cieľom tejto lekcie je naučiť sa správne dýchať, úsilie získať psychickú a fyzickú silu, nájsť cestu k sebe a vyrovnať sa so samým sebou, vyformovať postavu a zharmonizovať myseľ a telo. Je určená pre všetky vekové kategórie.

ALISHABA Banská Bystrica

Prihláste sa na hodiny čím skôr a príďte skúsiť niečo iné! Od apríla otvárame nové kurzy aj pre nesmelé začiatočníčky

ALISHABA Banská Bystrica

Informácie o platbe a prihlášku nájdete tu. Tešíme sa na Vás!

 

Relaxačno-tanečné štúdio ALISHABA Banská Bystrica
 

Dolná 9, 974 01 Banská Bystrica

Tel.: 0903 240 303

E-mail: zunaalishaba@gmail.com


www.alishaba.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:

 

 

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok