Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystrica - to - Gastro | moja Bystrica
 
moja Bystrica - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Banskej Bystrici - magazín moja Bystrica
hľadať: 
 

Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystrica - to správne miesto pre Váš kongres, pobyt či svadbu

dátum pridania: 15.06.15-13:53

Hotel Dixon **** je obklopený zeleňou, nachádza sa v oddychovej zóne mesta, pri letnom kúpalisku a športovo - rekreačnom areáli. Vybavenie hotela zaručuje poskytovanie kvalitných služieb podľa priania klienta.

Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystrica

Komplex hotela Dixon poskytuje výborné podmienky na aktívny oddych nielen pre hotelových hostí. Široká ponuka športových a relaxačných aktivít predurčuje náš hotel na organizovanie veľkých firemných, športových podujatí a taktiež obohatí aj konferencie či školeniaZodpovedný prístup personálu s dôrazom na detaily je zárukou spokojnosti hostí a úspešnej realizácie jednotlivých akcií.

Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystrica

Ubytovanie

Kongres Hotel Dixon**** poskytuje komfortné ubytovanie 105 izbách a klimatizovaných suitách so SAT-TV a wifi internetovým pripojením. Celková ubytovacia kapacita je 234 lôžok. Hotel ponúka:

Môžete si u nás rezervovať izby aj ONLINE.

ubytovanie Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystricaubytovanie Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystrica

ubytovanie Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystrica

Stravovanie

Gastronomické služby ponúka veľmi príjemná hotelová reštaurácia s vynikajúcou kuchyňou. Kuchyňa je medzinárodná a obohatená o najnovšie trendy v gastronómii. Večerný relax a uvoľnenie v príjemnom prostredí ponúka nočný bar. V letných mesiacoch je otvorená priestranná terasa s letným barom a záhradným grilom.

reštaurácia Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystrica

letná terasa Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystricadenný bar Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystrica

Kongresové centrum

Nové, kompletne vybavené kongresové centrum hotela zahŕňa nové spoločensko - kongresové priestory, ktoré pri kino sedení umožňujú maximálnu kapacitu až 500 miest v jednej sále bez rušivých stĺpov. Vybavenie kongresovo - spoločenského centra, promptná a mimoriadne kvalitná kuchyňa, pekné prostredie i prívetivý personál zaručujú vysokú úroveň a komplexnosť našich služieb podľa želania klienta.

Vybavenie kongresového centra:

 • bezbarierový prístup

 • nefajčiarske prostredie

 • možnosť dvoj/ trojprojektcie

 • šatňa

 • usporiadateľská služba

 • tlmočnícka služba

 • internet, PC

 • telefón, kopírka

 • TV (projekčný)

 • dataprojektor, spätný projektor, kino plátno

 • flipchart

 • profi ozvučenie, mikrofóny

 • rečnícky pult

kongresová miestnosť Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystricakongresová miestnosť Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystrica

kongresová miesnosť Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystricakongresová miestnosť Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystrica

Spoločenské centrum

Spoločenské priestory hotela sú vybavené veľkým profesionálne ozvučeným parketom s najmodernejšími svetelnými efektami. Príjemnú atmosféru navodzuje aj množstvo bodových a ultrafialových svetiel. Priestory poskytujú nadštandardné podmienky na konanie plesov, stužkových slávností, svadieb, veľkých firemných osláv ako aj osláv významných životných jubileí, recepcií, rautov a podobne. Zabezpečujeme DJ, videozáznam, videoprojekciu. Samozrejmosťou je vynikajúca kuchyňa, príjemná obsluha, parkovanie na stráženom parkovisku priamo pred hotelom. 

spoločenské priestory Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystricaspoločenské priestory Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystrica

rauta Kongres Hotel DIxon**** Banská Bystrica

Šport a relax

Hotel poskytuje výborné podmienky na doplnkový program nielen pre hotelových hostí, či už počas konferenčných podujatí ako aj na organizovanie samostatných firemných športových podujatí alebo relaxačných pobytov. K hotelu patrí wellness centrum, 4-dráhový PizzaBOWLING a areál plážového kúpaliska, kde je k dispozícii multifunkčná bedmintonová hala s 12 kurtmi - YONEX ARÉNA, bedmintonové centrum BB, 2 umelotrávnaté ihriská na minifutbal, 3 ihriská na plážový volejbal a termálne bazény

bedmintonová hala Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystricabowling Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystrica

plážové kúpalisko Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystrica

Hotel ponúka pre hostí aj zaujímavé, cenovo výhodné balíky služieb (ubytovanie, stravovanie, relax, lyžovanie, príp. tenis, bedminton, bowling).

aktívny oddych Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystricaaktívny oddych Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystrica

Wellness 

Relaxácia s dokonalým odpočinkom. K dispozícii je krytý bazén, detský bazénik, 2 vírivky, fínska sauna a eukalyptová parná sauna. Po procedúrach alebo v rámci procedúr si vychutnajte oddych v tepidáriu, osviežte sa vitálnym dážďom a nezabudnite na pitný režim pri prameni zdravia. Čaká na Vás aj bazén s vodným atrakciami, či možnosť využiť naše relaxačné masáže, pri ktorých si zaručene oddýchnete od každodenného stresu.

tepidárium Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystrica

vírivka Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystricasauna Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystrica

Multižánrový festival

Všetkých milovníkov leta, zábavy spojenej so športom, súťažami, vodnými atrakciami a obľúbenými hudobnými interpretmi srdečne pozývame na Multižánrový hudobno - športový festival, ktorý sa uskutoční 26. - 27. júna na plážovom kúpalisku. Neváhajte a kúpte si vstupenku na 2 dni v predpredaji na telefónnom čísle +421 48 471 78 00, prípadne mailom nám napíšte na recepcia@dixon.sk! Viac informácii o tejto akcii nájdete TU.

Multižánrový hudobno - športový festival Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystrica

 

Kongres Hotel Dixon**** Banská Bystrica

 

Švermova 32, 974 04 Banská Bystrica

Tel.: +421 48 471 78 00

E-mail: recepcia@dixon.sk

www.dixon.sk

Nájdete nás aj na facebooku:

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok