Hotel MIKADO**** Nitra - štart do nového dňa - Gastro | moja Bystrica
 
moja Bystrica - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Banskej Bystrici - magazín moja Bystrica
hľadať: 
 

Hotel MIKADO**** Nitra - štart do nového dňa

dátum pridania: 04.10.17-13:28

Patríte medzi ľudí, ktorí pravidelne cestujú do Nitry na pracovné stretnutia? Hľadáte hotel, ktorý vám ponúkne komfortné a pohodlné ubytovanie? Rezervujte si izbu v hoteli MIKADO Nitra, v ktorom si po dlhej ceste doprajete relax, oddych a štart nového dňa začnete s úsmevom.

Oáza dokonalej regenerácie

Izby v hoteli MIKADO spĺňaujú kritériá aj nanáročnejšieho klienta. Komfort izieb zabezpečuje pre hostí maximálne pohodlie. Hotel MIKADO Vám ponúka ubytovanie v 45 izbách v kategóriách: Standard room, Junior suite, Apartment.

ubytovanie v hoteli nitrahotel mikado nitra

ubytovanie mikado nitraubytovanie v nitre

Skvelé priestory na kongresy a súkromné či firemné eventy

Kongresové centrum hotela MIKADO ponúka plne technicky vybavené, klimatizované a variabilné priestory pre väčšie i menšie kongresové podujatia, ale aj spoločenské a rodinné eventy. Celková kapacita kongresového centra je 250 osôb a ponúka: kongresovú sálu (170), kongresovú reštauráciu (45), Executive Lounge (13) a business centrum (6).

kongresove centrum mikado nitrakonferencie nitra

Viac informácií, prípadne nezáväznú ponuku vám radi vypracujeme na základe vašich špecifických požiadaviek: +421 901 707 015, alebo events@hotelmikado.sk.

organizovanie firemnych party mikado nitraskolenie mikado nitra

Reštaurácia ROUGE, Lobby Bar a Wellness Bar

Stravovanie v Hoteli MIKADO je pre hostí skutočným gastronomickým zážitkom. Posedenie v atraktívnom prostredí a vynikajúce jedlá medzinárodnej a slovenskej kuchyne ponúka reštaurácia ROUGE s bohatou vinotékou (154 druhov vína domácej i svetovej produkcie) a s prekrytou terasou. Občerstviť sa malým jedlom a nápojmi môžete aj vo WELLNESS BARE a LOBBY BARE.

restauracia hotel mikado nitramikado nitra

mikado nitrahttp://hotelmikado.sk/restauracia/restaurant-rouge

Exkluzívne priestory hotela umožňujú organizáciu školení, tlačových konferencií, svadieb, osláv, firemných večierkov, recepcii a banketov.

vinoteka mikado nitra

kolace hotel mikadoobed hotel mikado

restauracia hotel mikado

Doplňte si u nás endorfíny

V relax časti Hotela MIKADO sme pre hostí pripravili niekoľko možností, ako po pracovnom dni doplniť endorfíny, cítiť sa fit a získať energiu pre ďalši úspešný deň. Hostia majú k dispozícii bazén a saunu, squashový kurt, golfový trenažér, fitness centrum. Po príjemnom relaxe sa môžu osviežiť vo Wellness Bare.

bazen hotel mikado nitrasauna mikado nitra

squash mikado nitrafitness hotel mikado nitra

Aktuálna špeciálna ponuka Hotela MIKADO

Nové jesenné a la carte menu.

Nápojový lístok a novú vínna karta

V Reštaurácií Rouge veľmi radi vyhovieme aj hosťom so špeciálnymi želaniami (napr. diétna strava a pod.). Čerstvosť, pestrosť, dokonalé spracovanie, príjemné prostredie a personál sú jeho zákadnými ingredianciami.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu!

 

Hotel MIKADO**** Nitra

Hollého 11, 949 01 Nitra

037/321 03 21

recepcia@hotelmikado.sk

www.hotelmikado.sk

Nájdete nás aj na Facebooku: 

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok