Hotel HVIEZDA - užite si nezabudnuteľný zážit - Gastro | moja Bystrica
 
moja Bystrica - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Banskej Bystrici - magazín moja Bystrica
hľadať: 
 

Hotel HVIEZDA - užite si nezabudnuteľný zážitok v skutočnej hviezde kúpeľného mesta Dudince

dátum pridania: 13.06.17-11:41

Hľadáte miesto, v ktorom si môžete dopriať kvalitný oddych a relax v pokojnej časti mesta? Chcete si po poriadnom oddychu dopriať skvelú zábavu? V Hotely HVIEZDA je možné oboje. Neváhajte a navštívte nás. U nás budete hviezda.

Hotel HVIEZDA – zábava, wellness, odpočinok, relax a regenerácia pod jednou strechou

Hotel HVIEZDA *** Dudince sa nachádza na juhu Slovenska, v kúpeľnom mestečku Dudince. Ponúka ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby, predovšetkým pobyty zamerané na relaxačnú starostlivosť. Svojou ponukou uspokojí aj požiadavky náročnejších klientov. Celý komplex je obklopený zeleňou a parkom a ponúka možnosť nerušeného oddychu v pokojnej časti mesta. Hotel má ambíciu trvale žiariť ako najjasnejšia hviezda Vašej spokojnosti.

Ubytujte sa v kvalitne zariadených izbách s možnosťou VIP

V našom hotely ponúkame ubytovanie v kompletne zrekonštruovaných dvojlôžkových izbách alebo apartmánoch – Klasik a VIP s možnosťou prístelky. Všetky izby sú v štandardnej výbave: sprchový kút, balkón, LCD TV, telefón. Izby majú štandardné priestory spolu so sociálnymi miestnosťami. Taktiež je v každej izbe je bezplatné WIFI pripojenie.

Diétne stravovanie, švédske stoly, vegetariánske jedlá, …. to všetko v našej reštaurácií

Naši šéfkuchári vám ponúkajú perfektné pokrmy, najlepšie podávané jedlá s čerstvými surovinami a chutnými receptami. Máme len starostlivo vyberané a kvalitné prísady k dispozícii na výrobu lahodných jedál.

V hotelovej reštaurácii s kapacitou 196 osôb ponúkame pre hostí celodenné menu s možnosťou zabezpečenia diétneho stravovania. Raňajky sú podávané formou švédskych stolov v čase od 7:30 – 10:00 hod., obedy servírujeme v čase od 12:00 do 14:00 hod., večere od 18:00 – 20:00 hod. V reštaurácií je možnosť výberu z mäsitých alebo vegetariánskych hlavných jedál.

Posedenie pri káve s možnosťou grilovačky v Lobby bare

Kaviareň, prepojená s letnou terasou, je ideálnym miestom na posedenie pri šálke kávy alebo poháriku Vášho obľúbeného nápoja. Počas víkendov sa u nás konajú tanečné zábavy so živou hudbou. Počas letného obdobia sú spojené aj s obľúbenými grilovačkami so špeciálnymi pochúťkami.

Doprajte si menšiu pauzu počas vášho hrania v Bowling bare

Šport, zábava, relax...to všetko vám poskytne náš bowling. Pri Vašej obľúbenej hre nezabúdajte, však na odpočinok. Bowling bar je ideálne miesto na dopriatie si oddychu počas vášho hrania. A aby ste nesedeli len tak nasucho, môžete si spríjemniť posedenie alkoholickým či nealkoholickým miešaným nápojom z našej širokej ponuky. V Bowling bare Vás ochotne obslúžia každý deň od 10:00 do 22:00 hod.

Unikátny 18-jamkový Aurelius golf park

Máte radi minigolf? A poznáte adveture golf? Adventure golf je v podstate kombinácia golfu a minigolfu. Veľkosť dráh je spoločná s minigolfom, prekážky a tvar sú čerpané z klasického golfu. Na dráhach sú vytvorené rôzne nerovnosti, jazierka, kamene, piesočné bunkre, kmene. Spôsob hry je úplne odlišný. Hrá sa na umelej golfovej tráve s golfovými palicami na patovanie (putter) alebo minigolfovými kladivkami a golfovou loptičkou.

Zabavte sa vy i vaši priatelia pri hraní bowlingu

Jedna z najobľúbenejších spoločenských aktivít všetkých generácií už aj u nás. Skvelá zábava, príjemné prostredie a ochotná obsluha v Bowling centre Hotela HVIEZDA.

Doprajte si relax v našom Wellnes centre

V našom Wellness centre Vám ponúkame jedinečnú možnosť objednania nápojov, čím zároveň dodržiavate pitný režim veľmi dôležitý pred, počas ale aj po saunovaní. Počas celého Vášho pobytu vo Wellness centre sú Vám k dispozícii naši pracovníci, ktorí Vám ochotne poradia so všetkým čo budete potrebovať. Po saunovaní sa odporúča min. 2-3 hodiny relaxovať a nevenovať sa žiadnej fyzickej či psychickej aktivite, preto Vám odporúčame zájsť si na svoj obľúbený nápoj do štýlovej kaviarne hotela alebo si odpočinúť pri hotelovom bazéne na pohodlných lehátkach.

Fínska sauna

Fínska sauna s dreveným obkladom a vysokou teplotou poskytuje celkové prekrvenie organizmu, potrebnú relaxáciu a oddych.

Infra sauna

Liečebné účinky infrasáun majú pozitívny vplyv na naše telo, ktoré je dennodenne obeťou stresu, zhonu a malého priestoru pre relaxáciu.

Parná sauna

Parná sauna je typ sauny v ktorej je vysoká vlhkosť vzduchu teplota v rozsahu od 45 do 55 stupňov Celzia. Parná sauna je vhodná prevažne pre ľudí, ktorí zo zdravotných dôvodov nemôžu navštevovať klasickú (fínsku) saunu alebo im z iných príčin nevyhovuje.

Vírivka

Hydroterapia je jedinečná metóda pre uvoľnenie napätia a stresu, ako aj pre vysoký krvný tlak, bolesti hlavy a chronickej bolesti.

Uvoľnite sa po ťažkom dni v Balneo centre

Pre všetkých, ktorí hľadajú uvoľnenie po namáhavom dni, sú určené naše balneo služby. Práve na tomto mieste načerpáte energiu a doprajete oddych nielen Vášmu telu, ale aj mysli. Môžeme Vás ubezpečiť, že naši pracovníci majú zlaté ruky a sú vyškolení na veľmi vysokej úrovni.

Využite možnosť relaxácie vo vnútornom bazéne

Bazén s vodnými atrakciami – vodné trysky, clony, chrliče. Voda v bazéne obsahuje vo zvýšených množstvách minerálne látky, nie však v takom rozsahu, aby bola deklarovaná ako liečivá.

Profesionálne organizovanie kongresov alebo konferencií v priestoroch Hotela HVIEZDA

Hotel HVIEZDA je vhodným miestom na organizovanie školení, seminárov, kongresov, teambuildingov alebo obchodných meetingov. Ponúkame 3 konferenčné miestnosti:

-konferenčná miestnosť Orion
-konferenčná miestnosť Fénix
-konferenčná miestnosť Perseus

Všetky priestory sú presvetlené prirodzeným denným svetlom, majú vlastnú zaheslovanú WIFI sieť a veľká konferenčná sála je klimatizovaná. Radi Vám tiež pomôžeme s organizáciou sprievodného programu pre účastníkov Vašich pracovných stretnutí. Samozrejmosťou je technické zabezpečenie a doplnkový sortiment. Na základe Vašich požiadaviek Vám vypracujeme cenovú ponuku šitú na mieru.

Buďte hviezdou vo Hviezde !

 

Hotel HVIEZDA

Okružná 123, 962 71 Dudince

045/558 32 31, 0907 844 301

recepcia@hviezda-dudince.sk

rezervacie@hviezda-dudince.sk

www.hviezda-dudince.sk

Sledujte nás aj na Facebooku.

Nájdete nás aj na Instagrame.

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok