Garáž 3D-GARI Banská Bystrica: Staráme sa - Auto-Moto | moja Bystrica
 
moja Bystrica - informačný portál, zoznam firiem
Auto-Moto v Banskej Bystrici - magazín moja Bystrica
hľadať: 
 

Garáž 3D-GARI Banská Bystrica: Staráme sa o vaše auto

dátum pridania: 29.02.16-10:42

Nekvalitné autodiely, neodborné práca a neseriózny prístup? Ale teraz vážne! Garáž 3D-GARI Banská Bystrica vám ponúka kompletný servis, prehliadky a diagnostiku osobných a úžitkových vozidiel.

Kde nás nájdete

Garáž 3D-GARI Vám poskytuje kompletný servis, prehliadky a diagnostiku osobných a úžitkových vozidiel. Nájdete nás na Kremničke 3 v Banskej Bystrici.

Garáž 3D-GARI Banská Bystrica

Služby pre zákazníkov

Zabezpečujeme čistenie a tepovanie vozidiel, čistenie klimatizácií, autoprevleky, auto hi-fi a autoakustiku. Samozrejmosťou je povysávanie Vášho auta po každom servisnom zásahu. Pre zákazníkov z Banskej Bystrice poskytujeme bezplatný odvoz.

Garáž 3D-GARI Banská BystricaGaráž 3D-GARI Banská Bystrica

Zabezpečujeme aj kompletné opravy po nehodách.

Odťahová služba

Stalo sa Vám, že ste ostali stáť s pokazeným autom na ceste bez pomoci? Teraz viete, že môžete volať MODRÚ ODŤAHOVKU, ktorá je súčasťou Garáže 3D-GARI Banská Bystrica. Je vám k dispozícii NON-STOP. Ak ste natankovali nesprávne palivo, dostali defekt či čokoľvek iné, vieme to operatívne vyriešiť.

Garáž 3D-GARI Banská BystricaGaráž 3D-GARI Banská Bystrica

Úprava amerických áut

Naša Garáž 3D-GARI Banská Bystrica sa zaoberá úpravou či prestavbou amerických áut. Pokiaľ Vás nejaké z našich áut zaujalo, alebo by ste chceli vykonať nejaké zmeny, sme tu preto, aby sme Vám pomohli.

corvettaGaráž 3D-GARI Banská Bystrica

Otváracie hodiny

Garáž 3D-GARI Vám je k dispozícii od pondelka do piatku, v čase od 7:30 h. do 16:00 h. (alebo podľa dohody). Tešíme sa na vašu návštevu!

 

Garáž 3D-GARI

Kremnička 3,
974 05 Banská Bystrica

Tel.č.: 0907 333 357
E-mail: 3d-gari@3d-gari.sk

3d-gari.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok