Dovolenka v Turecku: učaruje vám ro - Dovolenky - Leto | moja Bystrica
 
 

Dovolenka v Turecku: učaruje vám rozprávkové jedlo i pestrofarebná príroda

dátum pridania: 13.10.17-11:59

Nekonečné pláže, luxusné hotely a neskutočná príroda vzdialená len dve hodiny od Bratislavy. Vďaka ponukám ultra last minute Turecko môžete objavovať krásy tejto krajiny doslova o niekoľko hodín. Vyberte si dovolenku all inclusive podľa vašich predstáv!


Nekonečné pláže, luxusné hotely a neskutočná príroda vzdialená len dve hodiny od Bratislavy. Vďaka ponukám ultra last minute Turecko môžete objavovať krásy tejto krajiny doslova o niekoľko hodín. Stačí si vybrať zájazd, ktorý vám vyhovuje najviac a využiť mimoriadne výhodné ponuky last minute dovolenky v Turecku. Cestovať do tejto tajomnej a čarokrásnej krajiny môžete doslova “za babku”.

Tajomná história vás dostane

V Turecku si prídu na svoje všetci. Milovníci vylihovania na pláži aj nadšení turisti, ktorým neunikne žiadna historická pamiatka. Fakt, že tu žili básnici a historici ako Homér či Herodotos, tu cítiť takmer na každom kroku.

Možno ste nevedeli, ale nielen Holandsko, ale aj Turecko sa zvykne nazývať krajina tulipánov. Do Európy tulipány doniesli práve tureckí obchodníci v šestnástom storočí. Jeden z tureckých sultánov ich dokonca v záhrade pestoval vyše päťdesiat tisíc a jedného zo synov pomenoval Tulipánový sultán.

Ďalšou zaujímavosťou je, že Istanbul leží ako jediné mesto sveta na dvoch kontinentoch a kedysi ho prezývali “brána orientu”. A práve v Instanbule nájdete i jeden z najväčších trhov na svete – Grand Baazar s vyše štyrmi tisícmi obchodov, osemnástimi vstupmi a takmer sedemdesiatimi ulicami.

All inclusive dovolenka ako sa patrí

Turecko však nie je len kolískou histórie a pamiatok, jeho luxusné hotely sú vo svete vychýrené, podobne ako turecká káva. Tá sa pripravuje v džezve a určite by ste ju pri návšteve Turecka mali vyskúšať, rovnako tak ako očistné kúpele hammam. Inak si môžete vychutnávať oddych na prekrásnych piesočnatých plážach s výhľadom na tyrkysové more a pochutnávať si na typických tureckých dobrotách.

Zdroj: bigstockphoto.com

Antalya, Alanya, Belek či Kemer sú známymi strediskami, kde nájdete okrem relaxu aj rušný nočný život. Navštívte pobočku cestovnej kancelárie Solvex v Banskej Bystrici a vyberte si
dovolenku all inclusive podľa vašich predstáv!

 

CK Solvex

Dolná 32, 97411 Banská Bystrica

+421262413465

bbystrica@solvex.sk

www.solvex.sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článok