BEZPE Team - školenia na motorové vozíky a s - Kariéra | moja Bystrica
 
moja Bystrica - informačný portál, zoznam firiem
Kariéra v Banskej Bystrici - magazín moja Bystrica
hľadať: 
 

BEZPE Team - školenia na motorové vozíky a stavebné stroje

dátum pridania: 18.09.19-10:17

Potebujete strojnícky preukaz? Ponúkame vyškolenie pre vedenie motorových vozíkov všetkých tried a druhov podľa STN 268805U. Rovnako u nás môžete absolvovať kurz obsluhy vybraných stavebných strojov a zariadení všetkých skupín za výborné ceny .

Školenia na motorové vozíky

Ponúkame vyškolenie pre vedenie motorových vozíkov všetkých tried a druhov podľa STN 268805, pričom v našom školiacom stredisku sú školenia vykonávané kvalifikovanými zamestnancami spoločnosti na základe platného oprávnenia Národného inšpektorátu práce. Školenia obsluhy motorových vozíkov vykonávame v našom certifikovanom školiacom stredisku alebo v priestoroch objednávateľa v rámci celého Slovenska. Hlavnou prioritou je osobný prístup ku každému účastníkovi kurzu, na ktorý kladieme veľký dôraz, pretože spoľahlivosť a bezpečnosť v prevádzke motorových vozíkov a požadovaná kvalifikácia obsluhy motorových vozíkov je veľmi dôležitá.

 

bezpečnostné služby bezpe team topoľčany

 

Školenia na stavebné stroje

Strojnícke školenia po celej SR. Zákon 124/2006 Z.z. o BOZP ukladá zamestnávateľovi povinnosť poveriť na prácu so stavebným strojom alebo zariadením len zamestnancov, ktorý majú platný doklad obsluhy stavebných strojov a zariadení (strojnícky preukaz) pre danú skupinu stavebného stroja alebo zariadenia. U nás môžete absolvovať kurz obsluhy vybraných stavebných strojov a zariadení všetkým skupín „STAČÍ SI LEN VYBRAŤ“ a to za výborné ceny a ešte j tomu v príjmenosm prostredí za účasti profesionálneho lektora.

Školenia na stroje a zariadenia na zemné práce (dózery, rýpadlá a hĺbidlá, nakladacie a vykladacie stroje, frézy a ryhovače, skrapery, rúrové ukladače, valce)

Školenia na stroje a zariadenia na výrobu, spracovávanie a presun betónových zmesí

Školenia na ostatné stroje

 

školenia na stavebne stroje, strojnicke preukazy

 

 

Pracovné odevy - zákazková výroba

Zákazková výroba pracovných odevov. Na základe vašej požiadavky vyrobíme a prispôsobíme pracovné oblečenie presne podľa vašich nárokov. Na výber máte s rôznych strihových, materiálových a farebných prevedeniach. Samozrejmosťou je možnosť firemného brandingu.

Poskytujeme predaj ochranných a pracovných odevov pre ženy, mužov aj deti. V našej ponuke nájdete všetky typy pracovných a profesných odevov, odevy pre voľný čas, ale aj obuv, rukavice či termobielizeň. Samozrejmosťou sú aj ochranné prostriedky OOPP na hlavu, tvár, zrak, sluch a dýchacie cesty. Naše služby v oblasti odevov sa snažíme priblížiť zákazníkovi formou e-shopu a samozrejme novootvorenou kamennou prevádzkou priamo v Topoľčanoch.

Bezpečnostné služby BEZPE Team Topoľčany

BEZPE team, s.r.o. - bezpečnostnotechnické služby, požiarna ochrana

Zabezpečujeme komplexné služby v oblasti Bezpečnosti práce a Požiarnej ochrany, predaj pracovných odevov a osobných ochranných pracovných pomôcok, vykonávame odborné školenia a revízie. Naším cieľom je poskytnúť zákazníkovi zabezpečenie výkonu nami poskytovaných služieb tak, aby boli v plnom rozsahu splnené požiadavky vyplývajúce z platnej legislatívy. Kladieme dôraz na profesionálny prístup a vysokokvalifikovanú odbornú spôsobilosť nášho tímu.

BEZPE Team Topoľčany

Ponúkame Vám všetko pod jednou strechou:

  • komplexné zabezpečovanie BOZP a PO

  • odborné školenia a kurzy

  • revízie a prehliadky (VZV, VTZ, požiarno-technické zariadenia)

  • predaj pracovných odevov a OOPP

  • služby bezpečnostného poradcu ADR

  • vypracovanie a vedenie projektov, dokumentácia

  • doplnkové služby (hasiace prístroje, bezpečnostné značenie...)

 BEZPE team Topoľčany

Naše priority

Medzi naše priority patrí schopnosť prispôsobiť sa potrebám zákazníka, ďalej flexibilita a efektívne rokovanie, individuálny prístup ku každému zákazníkovi a serióznosť.

BEZPE team Topoľčany

Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci

Cieľom BOZP je primárne zabezpečiť bezpečnosť, zdravie a pracovnú schopnosť zamestnancov a sekundárne tiež eliminovať zamestnávateľove škody (na zariadeniach, výrobkoch, službách, pri výlukách v pracovnom procese a iné finančné straty). Efektívne sa to dosiahne preventívnym konaním a preventívnymi opatreniami zamestnávateľa (§ 5 zákona č. 124/2006 Z. z.), kde sa snažíme poskytnúť maximálny servis a komfort nášmu zákazníkovi na základe zmluvného vzťahu.

bezpečnostné služby bezpe team topoľčany

Požiarna ochrana

V súlade s vyhláškou MV SR č.121/2002 Z.z. o požiarnej prevencii, ktorou sa vykonávajú niektoré ustanovenia zákona č.314/2001 Z.z.. o ochrane pred požiarmi, zabezpečujeme činnosť technika požiarnej ochrany a činnosti spojené s touto profesiou (kontroly, školenia, vedenie dokumentácie...).

BEZPE team Topoľčany

Prevencia pred nebezpečenstvom

Jedným zo spôsobov prevencie pred nebezpečenstvom je bezpečnostné a zdravotné označenie pracoviska. Povinnosťou zamestnávateľa je zreteľne označovať pracoviská a zariadenia, ktoré môžu ohroziť alebo poškodiť zdravie zamestnanca a používať označenia, symboly a signály na zaistenie BOZP.

BEZPE team Topoľčany

 

 

Tak neváhajte a využite naše profesionálne služby!

 

BOZP a OP BEZPE Team Topoľčany

 

army shop a polovnictvo topolcany pavlova 1

Pavlovova 4299/1B

955 01 Topoľčany

Tel.: 0918 793 811

Email: meloun@voziky-skolenia.sk

www.voziky-skolenia.sk/

www.strojnik-skolenia.sk

Nájdete nás aj na Facebooku: 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok