Ako urobiť z vašej obývacej izby oázu pokoja - Bývanie | moja Bystrica
 
moja Bystrica - informačný portál, zoznam firiem
Bývanie v Banskej Bystrici - magazín moja Bystrica
hľadať: 
 

Ako urobiť z vašej obývacej izby oázu pokoja?

dátum pridania: 25.02.20-12:43

Inšpirujete sa na internetových stránkach najnovšími dizajnovými trendmi? Ste očarení z toho, ako krásne a vkusne sa niektorým ľuďom podarilo zariadiť svoj interiér? Nezúfajte. Na moderné bývanie dnes nepotrebujete žiadne špeciálne schopnosti a zručnosti návrhárov. Všetko môžete zvládnuť aj bez odborného poradenstva.

Stačí mať po ruke krásne prehozy na gauč, ktoré môžete kombinovať s originálnymi závesmi. 

moderne prehozy na gauc bystrica

Moderné prehozy na gauč

Kúpa sedacej súpravy do obývacej izby nie je žiadna lacná záležitosť. Musí byť odolná, pevná, dostatočne veľká a multifunkčná. Všetky tieto vlastnosti sa však odrážajú aj na jej cene, preto je jej výber dobré dopredu a dobre zvážiť. 

Poistiť si krásny vzhľad a pôvodné vlastnosti vašej sedačky však môžete aj vhodnou pokrývkou. Krásne prehozy na gauč budú slúžiť nielen ako dokonalá ochrana, ale aj estetický doplnok, ktorý sa postará o zmenu celkového štýlu v miestnosti. 

Kvalitné a jemné deky so vzorom alebo bez vás tiež príjemne zahrejú a zvýšia pocit luxusu. Takýto prehoz na gauč bude originálnym doplnkom, ktorý si nevyžaduje žiadnu veľkú rekonštrukciu, investície ani inštaláciu. 

Nebojte sa použiť závesy

Napriek tomu, že tienenie okien si prešlo mnohými zmenami a viac menej sa začali všade používať iba žalúzie, závesy svoje čaro nestratili. S ich pomocou môžete zvýšiť strop, opticky zväčšiť priestor a dodať mu tú správnu eleganciu a prepych. 

Moderné závesy dotvárajú dizajn okna, vytvárajú správnu atmosféru, chránia vaše súkromie a blahobyt. Jednoducho sa inštalujú, udržiavajú v čistote a nie sú žiadnou veľkou investíciou alebo záťažou pre rozpočet. 

Hodia sa do každej jednej miestnosti, no v obývacej izbe majú svoje neodmysliteľné miesto. Stačí si vybrať správnu veľkosť, farbu a oživiť nimi celý interiér. 

Zdroj obrázka: Rehan Qureshi/Shutterstock.com 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok