hľadať

Profily osobnostíviac osobností 
Zaujalo nás
viac  
Užitočné linky

 

 • GISPORTÁL
  (geografický informačný systém, mapa mesta, územný plán)
 • Územné plány
  (výkres priestorového usporiadania a funkčného využívania územia)
 • Vlaky
  (vyhľadávanie vlakového spojenia, online poloha a meškanie vlakov, nákup lístkov cez internet, lanovky)
 • Medzimestské autobusy
  (cestovné poriadky, nákup lístkov cez internet, autobusy do Európy)

Počasie dnes

Teplota: 26°C
Vietor: 0m/s
Smer vetra: BEZV


nie sú údaje

Polícia:
158, 112
Hasičský a záchranný zbor:
150, 112
Zdravotná záchranná služba:
112, 155, 037/7 833 005, 0918 888 653 
LINKA NÁDEJE:
048/ 414 67 77
MESTSKÁ POLÍCIA:
048/ 414 25 53, 159
Poradňa HIV / AIDS:
048/415 42 26

Spartan Race Kubínska Hoľa

dátum pridania: 15.08.17-11:14

Filozofiou SR preteku je dostať v dnešnom uponáhľanom svete, čo najviac ľudí z pohodlia gauča od televízorov, alebo od počítačov do prírody zacvičiť si zábavnou formou a urobiť tak niečo pre svoje zdravie.

Sparťanský Pretek je popredný svetový prekážkový pretek založený fanúšikmi extrémnych športových podujatí. Preteky boli založené v roku 2010 s jednoduchým cieľom: vytvoriť serióznu výzvu pre odhodlaných športovcov, ktorí hľadajú alternatívne vytrvalostné preteky.  

Zvolený ako “Najlepší Prekážkový Pretek” roku 2012 online časopisom Outside. Dnes sa preteká v takmer v každom štáte USA a v Kanade. Bežne sa zúčastňuje jedného preteku 3 500 až 5000 pretekárov.

Je to zaujímavý spôsob, ako si zmerať vlastné sily, otestovať svoje fyzické, ale aj psychické schopnosti s patričnou dávkou adrenalínu.

Staň sa Sparťanom, objav v sebe skrytú silu skutočného bojovníka, Spartan Race  Kubínska Hoľa. 

Reebok Spartan Beast: Ide o naše najťažšie preteky zo všetkých troch typov. Preteky Beast neotestujú len vašu výdrž, vytrvalosť a pevnú vôľu, ale aj vašu myseľ. 12-14 míľový Beast zahŕňa viac ako 30 typických prekážok Spartanu a váš finálny prekážkový beh k svojmu úspechu Spartan TRIFECTA.  

Online registrácia Spartan Beast tu: www.spartanrace.sk/sk/race/detail/3086/overview

Reebok Spartan Sprint: Ide o našu najkratšiu vzdialenosť. Tieto preteky sú ideálne pre atlétov na všetkých úrovniach - od tých, ktorí sú na Spartane po prvýkrát, až po skúsených pretekárov. 5-8 km Sprint je síce našou najkratšou vzdialenosťou, ale obsahuje viac ako 20 typických prekážok Spartanu. Ak si myslíte, že to nedokážete, ste na omyle. Postavte sa na štartovaciu čiaru a ukážte, čoho ste schopný.  

Online registrácia Spartan Sprint tu: www.spartanrace.sk/sk/race/detail/3086/overview

Spartan Race nie je iba pre dospelých. Naše detské preteky Spartan Kids Race ponúkajú pre Vašich malých Sparťanov dve vzdialenosti. Podľa veku detí majú naše detské preteky presne také prekážky ako dospelé verzie. Príďte sa pozrieť na svojich budúcich Sparťanov, ako bežia, skáču a hrajú presne tak, ako by aj mali.  

Online registrácia Spartan Kids Race tu: www.spartanrace.sk/sk/race/detail/3086/overview

Nebude to ľahké, ale ten pocit, keď dostanete v cieli medailu, je neopísateľný.

Trasa je v cross country štýle, ktorá vás povedie lesom a krovinami, priekopami a ,možno aj horolezeckými prekážkami ako aj nerovným terénom s krytými koreňmi, alebo drôtmi, vodou, alebo klzkým povrchom. Preto je nutné zdôrazniť, že zranenia môžu nastať pri pádoch, zakopnutí, pošmyknutí atď. alebo pri prekonávaní prekážok. Okrem toho nebezpečie môže byť spôsobené pádmi ostatných účastníkov. Z toho dôvodu žiadame, aby ste upravili rýchlosť behu a chovanie podľa podmienok, viditeľnosti a priepustnosti na trase a danej prekážke.

Ak si myslíte, že to nedokážete, ste na omyle. Postavte sa na štartovaciu čiaru a ukážte, čoho ste schopní.

Dostanete: Sparťanské finišerské tričko (iba ten kto dokončí); Sparťanskú finišerskú medailu (iba ten kto dokončí); Jedno (1) pivo (pre starších ako 18 rokov) Časový čip na meranie výsledkov a vyhodnotenie; Právo chváliť sa; Modriny, škrabance, zážitky, zážitky a viacej zážitkov!;

Čas začiatku: 8:00 BEAST a 13:00 Sprint. Dostavte se minimálne 1,5 hodinu pred vašim plánovaným štartom.

Štartové Vlny: 250 až 300 pretekárov bude štartovať každých 30 minút, alebo 15 minút, záleží od situácie. Štartovný čas si vyberiete počas registrácie. Vybraný čas nie je zaručený a môže byť organizátorom zmenený.

Môžete sa zúčastniť preteku individuálne alebo aj v skupine, ako družstvo! Jediné, čo potrebujete je mať minimálne 4 členov. Čím viac ľudí sa zaregistrujte do družstva tým vyššia zľava. 

Zatiaľ čo čakáte na štart vašej vlny, môžete sa zúčastniť niektorých mini-súťaží. Vyskúšajte zhyby na hrazde, angličáky na čas, alebo prehadzovanie pneumatiky. Víťaz je ocenený voľným lístkom na následujúce preteky, alebo inými atraktívnymi cenami.

Po pretekoch môžete použiť sprchy na zmytie špiny, blata a krvi zo svojeho tela v Sparťanskom štýle (iba studená voda). Pred a po pretekoch môžete použiť stany ako šatne rozdelené podľa pohlavia.

Vek Dospelí: 15 - 99 rokov
Vek Deti: 4 -14 rokov

Našiel si sa, si to ty alebo niekto kým sa túžiš stať, opusti svojho televízneho hrdinu a zaži vlastné dobrodružstvo, Spartan Race Kubínska Hoľa. 

9. septembra 2017 

Kubínska Hoľa 

www.spartanrace.sk/sk

www.facebook.com/spartanrace.slovakia/
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!