hľadať

Profily osobnostíviac osobností 
Zaujalo nás
viac  
Užitočné linky

 

 • GISPORTÁL
  (geografický informačný systém, mapa mesta, územný plán)
 • Územné plány
  (výkres priestorového usporiadania a funkčného využívania územia)
 • Vlaky
  (vyhľadávanie vlakového spojenia, online poloha a meškanie vlakov, nákup lístkov cez internet, lanovky)
 • Medzimestské autobusy
  (cestovné poriadky, nákup lístkov cez internet, autobusy do Európy)

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


Počasie dnes

Teplota: 26°C
Vietor: 0m/s
Smer vetra: BEZV


nie sú údaje

Polícia:
158, 112
Hasičský a záchranný zbor:
150, 112
Zdravotná záchranná služba:
112, 155, 037/7 833 005, 0918 888 653 
LINKA NÁDEJE:
048/ 414 67 77
MESTSKÁ POLÍCIA:
048/ 414 25 53, 159
Poradňa HIV / AIDS:
048/415 42 26

Kúpele Brusno - Znovuzrodenie tela i duše

dátum pridania: 22.01.18-11:42

Kúpelene Brusno spolu s liečebným domom Poľana a krásnou okolitou prírodou s minerálnymi prameňmi vám ponúka relax, oddych, zdravotné procedúry, masáže, rehabilitácie a zážitky, ktoré pomôžu uzdraviť sa nie len vášmu telu, ale aj psychike.


Kúpele Brusno ležia v údolí Slovenského Rudohoria na severovýchod od Banskej Bystrice, na severných svahoch Vepra, v ústí doliny zvanej Peklo, v nadmorskej výške 424 m. Najväčšou pýchou našich kúpeľov je čistý vzduch, nerušené ticho, krásna okolitá príroda, v ktorej človek zabudne na každodenné starosti a naplno si užije chvíle pokoja a oddychu. Z kúpeľov je pekný výhľad nielen na okolité hory, ale aj na končiare Nízkych Tatier, hlavne na dominantnú Prašivú s najvyšším vrchom Veľká Chochuľa v nadmorskej výške 1753 m. Profesionálne služby a kvalifikovaný tím pracovníkov „pod jednou strechou“ Vám zabezpečí príjemne strávený pobyt.

LD polana

Ubytovanie je kompletne rekonštruované a k dispozícii je 42 jednolôžkových izieb s prístelkou, 79 dvojlôžkových izieb, 3 bezbariérové izby a 4 apartmány. V každej z nich je samostatné sociálne zariadenie s vaňou alebo sprchovým kútom, signalizačné zariadenie, televízny prijímač so satelitným príjmom, rádio, telefón, chladnička s minibarom, trezor a pripojenie na internet. Každá izba má balkón s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Na prízemí je vstupná hala s recepciou a reštauračným zariadením. V LD Poľana sa nachádzajú vhodné priestory pre konferencie, školenia a semináre.

izba brusno  apartman brusno kupele

Naše kúpele ponúkajú liečbu chorôb obehového, tráviaceho ústrojenstva, poruchy látkovej výmeny a žliaz, neurologického ústrojenstva, pohybového ústrojenstva alebo chorôb z povolania. Našim hosťom a pacientom poskytneme vstupnú zdravotnú prehlliadku a množstvo procedúr. U nás môžete navštíviť mnohé bazény, masáže, sauny, kúpele, zábaly, výrivé vane. Ponúkame liečebú rehabilitáciu, liečebný telocvik, elektroliečbu aj termoterapiu. Relax/Wellness služby obsahujú cvičenie v bazéne, rehabilitačné plávanie, liečebný telocvik, elektroliečbu, rôzne kúpele - perličkový, šliapací, vaňový, vírivý, na končatiny, podvodnú masáž, masáž klasickú, reflexnú, japonskú, medovú detoxikačnú masáž, termoterapiu, ktorá zahŕňa parafínové zábaly a rašelinový zábal. ďalšími procedúrami sú diétna liečba, plynové injekcie s aplikáciou CO2, oxygenoterapia, fínska sauna či parný kúpeľ. Liečebnou vodou v kúpeloch sú minerálne pramene. Využite teda aj pramene prírodných liečivých minerálnych vôd - Ondrej, Ludvik, Paula, Ďumbier.

relax vane

masaze brusno vane brusno

bazeny brusno

Nezabúdame na vás ani čo sa týka kvalitnej stravy. V našej reštaurácii aj pizzérii varia len vynikajúci kuchári. Po dohode s personálom vám vypracujeme aj špeciálny diétny plán. Môžete sa na nás obrátiť so všetkými vašimi zdravotnými problémami alebo keď ste vegetarián, či celiatik. Naša strava je bohatá na vitamíny a minerály. Raňajky podávame formou bufetových stolov, obedy a večere si vyberáte z našeho pestrého jedálnička.

restauracia brusno pizzeria brusno

 


Kúpele Brusno, a.s. – Liečebný dom Poľana 

Kúpeľná 1/2, 976 62 Brusno

048/ 43 11 511

Viac fotografií a informácií o ubytovaní môžete nájsť na našej webovej stránke www.kupelebrusno.sk.

Každý deň 24hod denne

Sledujte nás aj na facebooku.

Tešíme sa na vašu návštevu!
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!